İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
131

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak her türlü nakit ihtiyacınıza çözümler bulabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi ile tatile çıkabilir, evinizin dekorasyonunu yenileyebilir, beyaz eşya alabilirsiniz. Bu yazımızda İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisinin özelliklerini ve nasıl başvuruda bulunabileceğini inceleyebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi vadesi ve faiz oranı

İş Bankası ihtiyaç kredisi ürününden yararlanırken en fazla 36 ay vade ile yararlanılabilir. Kullanmak istediğiniz kredi tutarını gelirinize uygun bir şekilde vade seçerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,68 olarak sabitlenmiştir. Kullanmak istediğiniz her vade seçeneğinde bu faiz oranından yararlanmaktasınız. Bu faiz oranı standart ihtiyaç kredisi içindir. İş Bankası’nın yaptığı kredi kampanyalarında bu faiz oranında düşmeler görülebilir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

İş Bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar vardır. Krediyi kullanabilmek için bu evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. İhtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar listesini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah beglesi

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapılırken kefil ön şartı aramamaktadır. Ancak kredi risk incelemesi yapılırken banka kefil ihtiyacı duyabilir. Bu gibi durumlarda kefil bularak kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için gerekli evraklar ile birlikte bankanın size en yakın şubesine uğrayabilirsiniz. Banka şubesinde yetkili ile dolduracağınız kredi başvuru formu ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sizlere bildirilecektir.

iş bankası ihtiyaç kredisi başvurusuİş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ayrıca intenreti de kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıda bulunana ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu cevaplandığında size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

1

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekliye kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here