HuncaLife ile evde iş imkanı

4
35
evde iş imkanı 2017
huncalife evde iş imkanı

HuncaLife ile evde iş imkanı

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Evde iş imkanı, para kazanma yolları, iş fikirleri, ek iş arayanlar için her geçen gün yeni fırsatlar ortaya çıkıyor ve içinde girişimciliği az da olsa hisseden herkes para kazanmaya başlıyor. Günümüzde oldukça çeşitli olan iş fikirleri, kendi ana işinize engel olmadan yüksek gelirli ek iş yapmanızı sağlıyor. Herkes kendi yaşam tarzına ve çalışma saatlerine uygun işi rahatlıkla bulurken çoğu iş de evden yapılabiliyor. Üstelik size sadece para kazandırmıyor aynı zamanda sosyalleşmenizi de sağlıyor. Bahsettiğimiz bu evde iş imkanı network marketing tarzı fırsatlar.

Network marketing konusuna kısaca bakacak olursak:

Network marketing ile para kazanmak, doğrudan satış yaparak gerçekleşir. Çoğunlukla katalog üzerinden satış yapılan bu evde iş imkanı, çalıştığınız süre boyunca size gelişim fırsatı tanıyor ve siz geliştikçe sizi ödüllendirip daha fazla prim veriyor. Bu ek iş ile çoğu kişi kendi işinden kazandığı maaşın 2 katını kazanabiliyor. Bu sistemde girişimci ve istekli olan herkes güzel satışlar yapıp, para kazanabiliyor.  Network marketing ile para kazanmak hakkında gerekli açıklamayı yaptıktan sonra HuncaLife firmasında işlerin nasıl yürüdüğüne geçebiliriz…

HuncaLife ile evde iş imkanı : Huncalife nedir?

HuncaLife firması da network marketing firmalarından.  Yani sistem diğerleri ile neredeyse aynı şekilde işliyor. Size evde iş imkanı sunarken aynı zamanda işinizi yanınızda her yere götürebilmenizi de sağlıyor.

HuncaLife, bundan tam 59 yıl önce, 1957 yılında kurulmuştur. Her yerde satılan ve oldukça bilinen Jagler, Axe, She markaları HuncaLife firmasının ürettiği markalardır ve HuncaLife günümüzde ülkemizdeki parfüm sektöründe %35’lik Pazar payı ile liderdir. TURQUALİTY sertifikasına sahip olması da onu bütün kozmetik markalarından ayırıyor. Ürünlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı olup, helal belgelidir. Network Marketing yönteminin giderek önem kazanması ve evde iş imkanı arayanların çoğalması ile satış sistemine 2011 yılında Network marketing’i de ekleyen firma, adını bu alanda da çalışanlarına sunduğu ayrıcalıklar ve kaliteli ürünleri ile duyurmuştur.

HuncaLife ile evde iş imkanı : Huncalife ile para kazanmak nasıl olur? Nasıl başlanır?

Evde iş imkanı, para kazanma yolları, iş fikirleri, ek iş  arayan herkesin seveceği bu iş imkanına dahil olmak için T.C vatandaşı olup 18 yaş üstünde olmanız yeterli. Yalnız şöyle bir durum var ki HuncaLife bireysel üyelikleri kabul etmiyor çünkü temsilciler arasında rekabeti değil dayanışmayı sağlamayı kendine hedef edinmiş marka, bir temsilci ile başlamanızı istiyor. Bu temsilciyi bulmak için firmanın sağladığı random kayıt sistemini kullanabilirsiniz ya da çevrenizde temsilci birilerini bulabilirsiniz. Bu evde iş imkanı eğer istediğiniz ek iş ise temsilci bulmak için öncelikle kuaförlere bakmanız iyi olacaktır. Random kayıt sistemi ise sizi en başarılı temsilcilere yönlendirecek ve evde iş imkanı konusunda iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

HuncaLife ile evde iş imkanı : Sipariş nasıl verilir? Ödeme şekli nelerdir? Kargo ücreti var mı?

kariyer-plani-huncalife-evde-is-imkani

Siparişinizi en kolay şekilde www.huncalife.com.tr üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet erişiminiz olmadığında evde iş imkanı olmayacak diye bir şey yok; 0212 275 63 64 numarasından da sipariş verebilirsiniz.  HuncaLife satışlarında pek çok ödeme imkanı sağlıyor, kapıda ödeme de buna dahil. İş fikirleri ve para kazanma yolları ararken HuncaLife ile karşılaştıysanız düşüneceğiniz şeylerden biri de kargo ödeyip ödemeyeceğiniz olacaktır haklı olarak. 100 TL altında kalan siparişlerde 8.5 TL kargo ücreti ödenir fakat bu soruna HuncaLife bir çözüm bulmuş. Eğer siparişiniz 100 TL altında kalmış ise markanın belirlediği 9,5 TL değerinde kargo sıfırlama ürünlerinden birini alarak kargo masrafından kurtulabilirsiniz. Para kazanma yolları arasında böyle bir kolaylık sağlayarak üyelerini daha çok düşündüğünü belli ediyor.

HuncaLife ile evde iş imkanı: Kazanç nasıl olur? Prim ve ödül var mıdır?

HuncaLife, sattığınız her üründe size sabit olarak %30 kar verir. Aynı zamanda  ekibiniz sayesinde de %24 prim alarak aylık kazancınızı 1500 TL – 2000 Tl civarına çıkarabilirsiniz. Para kazanma yolları arasında gayet iyi rakamlar olan bu ücretler, yanında şirket arabaları ve tatil ödüllerini de getiriyor. İş fikirleri arasında başka kim size böyle bir imkan sunardı ki? HuncaLife ile para kazanmak sizin için asla rutine dönüşmeyecek. Sürekli işinizde yükselirken verdiği ödüllerle sizin isteğinizi canlı tutacak ve git gide daha sosyal ve girişken olmanızı sağlayacak. Evde iş imkanı olarak pek çok avantajı bulunan bu ek iş ile siz de yepyeni bir hayata geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda HuncaLife ürünlerini %30 indirimli alma hakkına sahip olmak da kozmetik ihtiyaçlarınızı ucuza giderip tasarruf yapmanız açısından oldukça önemli. Tüm bunlar HuncaLife ile evde iş imkanı fırsatını en avantajlı para kazanma yolları arasına sokuyor.

Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek, yeni biri olmak ve birikim yapmak istiyorsanız bu iş fikirleri arasından bu seçenek size en güzel yardımı yapacak.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 YORUMLAR

  1. Huncalife üyesi olarak para kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz burada sanırım tecrübeli arkadaşlar mevcut, şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here