Teşvik Kredisi Nasıl Alınır?

Teşvik Kredisi Almak İçin Neler Yapılmalı? Devlet, sosyal refahın sağlanması ile ekonominin kalkınması maksadıyla bazı sektörlerde destekleme kredileri verilmektedir. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, kırsal kalkınma programlarının uygulanması ve de hayata geçirilmesi amacıyla kurulmuştur. Bazı bankalar ise devletle yapmış oldukları anlaşmalar sonrası faizsiz krediler vermektedirler. Ayrıca Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, bankalara bağlı olmadan … Devamını oku…Teşvik Kredisi Nasıl Alınır?

Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Hibe kredisinin nasıl alınacağından önce ilk olarak hibe kredisinin ne olduğunu anlatacak olursak devlet destekli küçük ve orta ölçekli işletmelere sunulan yardım desteğidir diyebiliriz. KOSGEB üzerinden veriliyor olması ve bir takım şartlarının bulunuyor olması ile başlayarak doğru bilinçlendirme yöntemi ile verilen destektir. Hayalini kurduğunuz ve bir türlü hayata geçiremediğiniz ticari alandaki faaliyetleriniz için KOSGEB’e başvuruda … Devamını oku…Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

KOSKEP Esnaf ve Kobilere Faizsiz Kredi Fırsatı!

KOSGEB Faizsiz Kredi Fırsatı! Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısında alınan karara göre Kosgeb ve kobiler sıfır faiz ile 50 bin TL’ye kadar kredi kullanım hakkı verildi. KOSGEB 50 bin TL’ye kadar olan faizsiz kredi başvurusu için KOSGEB’e kayıt olup, kobi beyannamesi veya esnaf beyannamesi oluşturan esnaf ve kobiler 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. Esnaf ve … Devamını oku…KOSKEP Esnaf ve Kobilere Faizsiz Kredi Fırsatı!

Hibe Kredi Nasıl Alınır?

vergi-dairesi-calisma-saatleri

  Hibe kredi kullanarak işyeri açabilir veya işlerinizi büyütebilirsiniz. Öncelikle hibe kredi geri ödeme yapılması istenilmeyen kredi türleridir. Bu kredileri banka değil, devlet tarafından görevlendirilen kurum KOSGEB sağlamaktadır. Öncelikle KOSGEB web sitesine girmeniz ve başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvurunuz onaylandığında açmak istediğiniz işletme ile ilgili sizi belirli saatlerde verilen kurslara yönlendirecek bilgilere ulaşırsınız. Bu bilgiler … Devamını oku…Hibe Kredi Nasıl Alınır?

Denizbank Kredi Başvurusu 2018

Denizbank, ülkemiz sınırları içerisinde hizmetlerine devam eden en büyük bankalardan bir tanesidir. Ülkemiz sınırları içerisinde insanlara hizmet veren deniz bank özellikle kredileriyle ünlü olan bir bankadır. Bunun yanında insanlara sunduğu avantajlar ve fırsatlarla da ünlü olan Denizbank, kredi konusunda daha ön plana çıkmıştır. Denizbank kredi başvurusu yapmak son derece kolaydır. Bu işlem içi 4 seçeneğe … Devamını oku…Denizbank Kredi Başvurusu 2018