Halkbank Paraf Kart Yeni Yıl Kampanyası

0
9
Halkbank Paraf Kart Yeni Yıl Kampanyası

Paraf’tan size yeni yıl sürprizi! Yaptığınız harcamalarla sonucunda aralık ayının sonunda kadar 100 TL’ye kadar kazanma şansınız var. Yurt içi ve yurt dışı tüm banka POS’ların tek seferde ve aynı gün içerisinde yapacağınız 100 TL ve üzeri her ikinci işlemde 20 TL kazanabilirsiniz. Toplamda ise bir ay boyunca 100 TL’ye kadar Parafpara kazanın. Yaptığınız her alışverişte kazanmaya devam etmek için alışverişlerinizde Paraf kartınızı kullanmayı unutmayın.

Bunun yanı sıra ebebek, Jolly Tur, B&G Store, Bimeks, Derimod gibi anlarca marka ve üründe %20’ye varan indirim ve hediyelerden yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Paraf kart ile otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalara %10 indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Aralık’tan sonra kampanyaya katılım mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olmak için harcama yapmadan önce “YENİYIL” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son altı hanesiyle 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyanın Şartları Neler?

  • Kampanyaya 1 kez katılan müşterinin tüm kartları kampanyaya dâhil olur.
  • Business kartlar, Halkcard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
  • Kazanılan ParafParaların son kullanımı 12 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan ParafParalar 13 Ocak 2017’de silinecektir.
  • Kazanılan Parafparalar POS üzerinden yapılan işlem sonrasında banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün karta yüklenir.
  • Kampanyaya katılım mesajı banka sistemine kayıtlı telefon numarasından atılmalıdır.
  • Kampanya süresince müşteri asıl ve ek kartlarıyla birlikte en fazla 100 TL Parafpara kazanabilir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan iki harcamadan sadece biri kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi ve kredi hesaplama finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here