Halkbank Dost Kredisi

0
9
Halkbank Dost Kredisi

Halkbank Dost Kredi, diğer bankalardaki ödemesi devam eden ihtiyaç kredilerini ve kredi kartı bakiyelerini Halk Bankası’na transfer etme fırsatı sunuyor. Borç transferi kampanyasında uygun faiz oranlarını müşterilerine sunuyor. Faiz oranlarının uygun olmasının yanısıra Halkbank Dost Kredi’yi tercih etmek için bir diğer neden sunulan esnek ödeme seçenekleri oluyor. Transfer edilen kredi ve kredi kartı borcu 48 ay vadeyle ödenebiliyor.

Halkbank Dost Kredisi kapsamında ihtiyaç kredisini Halkbank’a transfer etmek isteyenlere 48 aya varan esnek vade seçeneklerinden yaralanma fırsatı sunuyor. Halkbank dost ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaç kredisini transfer etmek isteyenlere 48 ay vade yanından 1,20 faiz oranından kredisini yeniden yapılandırma şansı da sunuyor.

Halkbank’tan 48 ay vadeli 1,20 faiz oranından 10.000 TL miktarında dost kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 290,00 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 13.920 TL olur. 48 ay vadeli 10.000 TL dost ihtiyaç kredisinin yıllık toplam maliyeti ise yüzde 18,7164 olur. Halkbank dost ihtiyaç kredisini masrafsız kullanıma sunduğu için kredi tahsis ücreti alınmazken hayat sigortası istenmektedir. Hayat sigortası primi takriben 35 yaşındaki bir erkek için yıllık 30 TL’dir. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranına faiz ve vergiler dahildir.

Halkbank dost ihtiyaç kredisi kapsamında ihtiyaç kredinizi nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, çalışma durumuna göre gelir belgesi, ek gelir varsa bunu kanıtlayan bir belge ile Halkbank şubelerine giderek transfer edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi ve kredi hesaplama finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here