Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

0
644

Halk bank kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle sağladığı avantajların bilinmesi ve beklentilerle uyuşup uyuşmadığı da belirlenmelidir.

Halk Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Halk Bank kredi kartı “Paraf” özellikle yurtiçi ve yurtdışındaki alışverişlerde sağladığı imkanlar ile kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır. Paraf kredi kartı limitlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Gold, platinum, business ve sanal olmak üzere çeşitlenmektedir. Halk Bank kredi kartı başvurusu yapılarak pek çok ayrıcalıktan faydalanmak mümkün olmaktadır. Paraf kredi kartı taksit imkanlarının yanında, sonradan da taksit yapabilme özelliğine sahiptir. Fatura ödeme talimatı verilebilen kredi kartı aynı zamanda mevduat talimatı da verebilmeyi sağlamaktadır. Güvenli e-ticaret ile ödeme yapılabilen kredi kartı ile temassız özellikten de yararlanılabilmektedir.

Halk Bank Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Evraklar

Halk Bank kredi kartı başvursu yapmak için en yakın Halk Bank şubesine gitmek yeterlidir. Gerekli belgeler ise şunlardır:

–          Nüfus cüzdanı fotokopisi,

–          Gelir belgesi.

18 yaşından büyük ve bir gelir belgesi ibrazı yapabilen herkes Halk Bank kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Bu belgeler şubeye teslim edildiğinde bir başvuru formu doldurulması da gerekmektedir. Halk Bank şubesinde gerekli sözleşmelere imza attıktan sonra belgeler teslim alınarak başvuru süreci başlatılmış olacaktır. Başvuru sonucu yine en yakın Halk Bank şubesinden ya da 444 0 400 numaralı Halk Bank dialog’ tan öğrenilebilmektedir.

Halk Bankası  kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.

1

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here