Gizli Müşteri ek iş fırsatı

2
9
Evde iş imkanı 2017
gizli müşteri

Ek iş Fırsatı Olarak Gizli Müşterilik

Gizli Müşteri ek iş fırsatı
Gizli Müşteri ek iş fırsatı

Gizli Müşteri ek iş fırsatı, Günümüzde herkes ek iş arayışında ama pek az kişi bu konuda bilgi sahibi. Para kazanma yolları hakkında araştırma yaparak şu an ek iş arayışında olan pek çok kişinin önüne geçmiş durumdasınız.  Para kazanma yolları arasında aslında uzun zamandır var olan ama ulaşılması diğer ek iş fırsatlarına göre biraz daha zor olan gizli müşteri olarak para kazanma yöntemi hakkında vereceğimiz bilgiler sayesinde siz de bu iş imkanına sahip olabilir, para kazanabilirsiniz. Gizli müşteri yöntemine aynı zamanda gözcülük ya da gizli alışverişçilik gibi isimler de veriliyor.

Gizli Müşteri ek iş fırsatı nedir?

Büyük olan her şirket, açtığı şubelerdeki kaliteyi kontrol etmek ister. Haberli bir şekilde gidecek denetçiler ile ise gerekli verim alınamaz ve müşterilere gerçekte nasıl davranıldığı bilinemez. Bu yüzden daha gizli ve daha objektif bir gözlemciye ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçtan ötürü çıkan gizli müşteri iş fırsatında yapacağınız tek şey normal bir müşteriymiş gibi davranmak. Bazı ölçütlere göre hizmet kalitesini belirleyerek, şirkete bildirmek.  Gizli müşteri olarak para kazanmak zor bir ek iş değildir, hatta bazı durumlarda sadece evinize yemek söyleyerek bile yapılabilecek bir ek iş fırsatıdır. Para kazanma yolları arasında olan bu iş ilanı sayesinde müşteri gibi davranarak rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Gizli Müşteri ek iş fırsatını kimler veriyor?

Gizli Müşteri ek iş fırsatı
Gizli Müşteri ek iş fırsatı

Zamanımızda şirketler gitgide büyüyüp, yeni şubeler açıyorlar. Bu şubelerin başında duran insanları ise çoğu zaman tanımıyorlar. Hizmet kalitesini yüksek tutmanın anahtarı ise hiç kuşkusuz gizli müşteri yöntemi. Gizli tutulmaya çalışılan bir bilgi de olsa, bilindiği kadarı ile pek çok büyüklü küçüklü şirket bu yöntemi kullanıyor. Özellikle büyük lokanta zincirleri, fast-food zincirleri bu yöntemi sıklıkla kullanan şirketler. Aynı zamanda bazı tur şirketleri, giyim mağazaları da hizmetlerini kontrol etmek için gizli müşteri ile para kazanmak yöntemini kullanıyorlar. Örneğin McDonald’s uluslar arası fast-food zinciri, 2002 senesinden beri gizli müşteri yöntemini kullanarak gerek şubelerindeki hizmeti, gerekse evden siparişleri kontrol ediyor. Bu iş yönteminde sadece eve yemek söyleyerek para kazanabiliyorsunuz. Üstelik yemeğin ücreti de sizden çıkmıyor. Para kazanma yolları arasında en güzel yöntemlerden olan bu yöntemle sadece alışveriş yapıp, yemek yiyerek para kazanıyorsunuz.

Gizli Müşteri ek iş fırsatını nasıl bulabilirim?

İlk olarak yapabileceğiniz şey bilgi sahibi olan herkes tarafından aranan bu iş fırsatına ulaşmak için serbest eleman arama sitelerine ( www.yenibiris.com gibi ) başvurmak. Aynı zamanda çevrenizdeki büyüklü küçüklü şubesi bulunan firmalarla da konuşarak bu ek iş imkanına kavuşabilirsiniz. Kolay para kazanma yolları arasında olduğu için bu fırsatına sahip olmak isteyen çok kişi olsa da iş verene karşı güzel bir profil çizerek bu işe rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here