GarantiOne Nedir? Avantajları ve Kampanyaları

0
7
GarantiOne Nedir?

Garantione; sadece 18 – 25 yaş arasında olan genç kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış bir şubesiz bankacılık hizmetidir. GarantiOne ile gençler bankacılık işlemlerinin yanı sıra anlaşmalı firmaların düzenlediği kampanyalardan da faydalanabilmektedir. Garantione kullanıcıları yaptıkları alışveriş, gittikleri restoran, sinema, tiyatro gibi etkinliklerde yaptıkları harcamalardan kazanacakları sürpriz indirim ve kuponlar sayesinde birçok fırsatı yakalama şansları olacak.

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Akıllı cep telefonunuzdan hiçbir ücret ödemeden Google Play Store ve AppStore’den uygulamayı indirip yükleyerek kullanabilirsiniz. Garantione Hediye Gönder özelliği sayesinde sevdiklerine anlaşmalı firmalar üzerinden hediye çekleri gönderebilir, bu hediyelere fotoğraf, mesaj ya da video ekleyerek hediyelerinizi daha güzel ve ilginç hale getirebilirsiniz.

Anlaşmalı Firmaların Sunduğu Kampanyalar Nelerdir?

GarantiOne, sinema bileti avantajı ile yapacağınız 30 TL ve üzeri harcamalarınız için 10 TL tutarında indirim kazanabilir.Giyim mağazalarında yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişleriniz için 20 TL tutarında indirim kazanabilir. Online seyahat sitesi olan booking.com üzerinden yapacağınız harcamalarda  %4 oranında indirim fırsatından yararlanabilir. Anlaşmalı restoranlarda 30 TL ve üzeri harcamalarda 10 TL indirim kazanabilirsiniz. Garantione uygulamasını kullanarak aşağıdaki online uygulama sitelerinden yapacağınız harcamalara 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

  • Apple Music,
  • Netflix,
  • Digiturk Play,
  • AppStore,
  • iTunes,
  • Google Play,
  • Steam
  • Facebook

GarantiOne ilginizi çekti ama başka bankanın müşterisiyseniz bu durumda GarantiOne için deneme sürümü kullanabilirsiniz. Deneme sürümünden memnun kalıp GarantiOne kullanmaya devam etmek isterseniz tam sürüme geçmek için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için şubeye gitmenize de gerek yok internet üzerinden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 65 Yaş Maaşı Nasıl Alınır? 2020 Yaşlılık Aylığı Ne Kadar? başlıklı makalemizde 65 yaş aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here