Garanti Bonus Kredi Kartı Limiti Yükseltme

0
9

Günlük hayatımızdaki alış verişlerin büyük bir bölümü kredi kartından yapmaya başlamamıız ile birlikte artık kredi kartlarımızın limitleri yetmemeye başladı. Bunun sonucunda da hemen bankalarımız ile irtbata geçerek kredi kartı artışı talep ediyoruz. Kredi kartı kullanım hacimlerinin gittikçe artması üzerine, bankalar liimitler konusunda biraz daha esnek davranmaya başladı diyebiliriz. Her bankanın kendine özgü kredi kartı limit artırma yöntemleri olduğu üzere; bugünkü yazımızda ise siz değerli okurlarımız için Garanti Bonus Kredi Kartı Limit yükseltme yöntemlerini anlatmaya çalışacağız.

SMS  İle Limit Yükseltme Talebi

Garanti Bankası ‘nın kurmuş olduğu otomatik sistemler sayesinde direkt olarak cep telefonunuzda yazacağınız basit bir kısa mesajla bile Bonus kredi kartınızın limitini arttırmak için talepte bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikle; limit yükseltilmesi için kısa mesaj atacağınız cep telefonunuzun, Garanti Bankası ‘nda kayıtlı olan cep telefonu olması gerektiğini de unutmayın.

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girdikten sonra sırası ile şunları yazmanız gerekecektir. ARTIR bir boşluk TALEPEDİLENLİMİT bir boşluk KARTINSON6HANESİ bir boşluk AYLIKGELİR yazmanız ve 3340 ‘e kısa mesaj göndermeniz gerekecektir. Daha iyi anlaşılması adına bir örnek mesaj yazalım. “ARTIR 5000 123456 3500” şeklinde yazabilirsiniz. Yurt dışında iken kredi kartı limit artırımında bulunacaksanız 3340 ‘a değilde; 0 532 752 33 40 nolu telefona kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı ile Limit Yükseltme

Garanti Bankası ‘ndan internet bankacılığı hesabınıza giriş yaptıktan sonra KREDİ KARTLARI bölümünden limit artırım talebinde de bulunabilirsiniz. Yine burada da öncelikle hangi kartınız için (birden fazla kartınız varsa) limit yükseltmek istediğinizi seçip daha sonrasında ise talep ettiğiniz limiti ve aylık gelirinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası ATM ‘leri Paramatik ile Limit Yükseltme

Kredi kartınızı Garanti Bankası ATM ‘leri olan Paramatik ‘e takıp, şifrenizi yazdıktan sonra KREDİ KARTI LİMİT İŞLEMLERİ bölümünden limitinizi yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz. Yine talep ettiğiniz kredi kartı limiti ile aylık gelirinizi yazmanız gerekebilir.

Şubelerden Limit Yükseltme

Kredi kartınız ile ilgili limit yükseltme işlemleri için herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Yine ilgili görevli tarafından ne kadar limit istediğiniz size sorulacak ve buna göre bir talep oluşturulacaktır.

Limit Artış Talebi Sorgulama

Garanti Bankası Bonus kredi kartınız için eğer bir kredi kartı limit artış talebiniz olduysa size en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Başvurunuzun sonucunu merak ediyor ve akıbetini öğrenmek istiyorsanız bu durumda Garanti Bankası ‘nın müşteri hizmetleri hizmetleri numarası olan Alo Garanti 444 0 333 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Sürekli Limit Yükselmek İsteyenler İçin : Düzenli Limit Artışı

Eğer sürekli limitim yükseltilsin diyorsanız bu durumda; internet bankacılığından ya da yine Garanti Bankası Paramatik ATM ‘lerinden düzenli kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here