Garanti Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Onaylanır?

0
8
Garanti Bonus Kredi Kartı

Kredi kartı pazarının tartışılmaz zirvesinde bulunan birkaç kredi kartı markasından birisi olan Garanti Bonus Kredi kartı, gün geçmiyor ki müşteri potansiyelini daha da büyütüyor olmasın. Gerek Bonus kampanyaları ve gerekse anlaşmalı iş yerlerindeki taksit imkanı sayesinde, tüketicilerin en çok tercih ettiği kredi kartlarından birisi olan Bonus Kart ‘ın, anlaşmaları bankaları da hesaba kattığımızda 13 milyondan fazla kullanıcısı olduğu belirtiliyor. Bu yazımızda Garanti Bonus Kartı sizlere tanıtacak ve Garanti Bonus Kredi Kartı kaç günde onaylanır? sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Garanti Bonus Kredi Kartı ilk olarak piyasaya 2000 yılında çıkmış, geçen 16 yıl içerisinde de sektörde en yukarılara kadar adım adım tırmanmıştır. Bonus Kredi Kartı hizmetleri Garanti Bankası ‘nın yanı sıra; Denizbank, TEB ( Türk Ekonomi Bankası ), ING Bank, Şekerbank, Burgan Bank tarafından da kullanılmaktadır. Şimdi Bonus Kredi Kartı başvuru yöntemlerine bir bakalım.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Garanti Bonus Kredi kartı başvurusu yapmak için; ister herhangi bir Garanti Bankası şubesine gidebilir, ister internet bankacılığı ya da Garanti Bankası mobil uygulaması üzerinden başvurabilir, isterseniz de AloGaranti 444 0 333 nolu telefonu arayabilirsiniz. Yine bu yöntemlerin yanı sıra Garanti Bankası veya Bonus Kart ‘ın resmi internet siteleri üzerinden ve SMS ile kredi kartı başvurusu yöntemiyle de müracaatta bulunabilirsiniz.

En kolay yöntem olarak internet üzerinden; https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu?SourceCode=5C060092 linkine tıklayarak sizden istenen bilgileri ( ad, soyadı, telefon no, TC kimlik no ) doldurup ” HEMEN BAŞVUR ” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Hatta bu başvurunuzu yaptıktan sonra da yine https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page?gbid2=200996#calcContent=UID3b22599 linki üzerinden Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama işlemini de yapabilir ve başvurunuzun akıbeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Onaylanır?

Garanti Bankası Bonus Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra; başvurunuz ilgili birimler tarafından değerlendirilerek, sonuç tarafınıza en fazla 1 hafta içerisinde bildirilecektir. Başvurunuzun onaylanması halinde kredi kartınız adresinize kullanıma kapalı olarak gönderilecektir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kullanıma Açma

Başvurunuzun onaylanması ile birlikte; bir güvenlik gereği kullanıma kapalı olarak tarafınıza gönderilecek olan Garanti Bankası Bonus Kredi kartınızın kurye tarafından size teslimi ile birlikte, ilgili kurye tarafından merkeze kartın teslim edildiğine dair bilgi geçildiğinde kullanıma açılacaktır. Ancak kredi kartınızı kullanabilmeniz için bir şifre almanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İlk Kez Şifre Alma

Bunun için varsa Garanti İnternet Bankacılığından ya da Alo Garanti 444 0 333 nolu telefonu arayarak  alabilirsiniz. Hatta Alo Garanti 444 0 333 nolu Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda, sesli yönlendirme sistemi sayesinde, sadece ” Kart Şifresi Almak İstiyorum ” demeniz yeterli olacak ve sistem sizi kredi kartı şifre alma bölümüne iletecektir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here