Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası

0
401

Garanti Bankası kredi kampanyaları arasında Garanti Bankası yaz kredisi kampanyası ürünü ile yaz aylarında nakit desteğinizi Garanti Bankası’ndan karşılayabilirsiniz. Kredi kampanyasını özelliklerini ve nasıl başvuruda bulunacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası yaz kredisi özellikleri

Garanti Bankası yaz ayı kredi kampanyası ürününden yararlanarak düşük faiz oranları ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanarak kullanacağınız kredinin faiz oranı %0,95 olarak belirlenmektedir. Ayrıca dosya masrafı olarak da oldukça düşük bir ücretle 95TL tahsil edilmektedir.

%0.95 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredi kampanyası 3.000TL’ye ve 9 ay vadeye verilen faiz oranıdır. Bunun yanında bu kampanyadan yararlanarak 100.000TL ve 36 ay vadeye kadar krediden yararlanabilirsiniz. 3.000TL ve 9 av vade üzeri kredi taleplerinizde faiz oranlarında ve dosya masrafı tutarlarında değişiklikler oluşmaktadır. 3.000TL üzeri kredi talepleriniz için banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası yaz kredisi kampanyası başvurusu için gerekli belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (Pasaport veya sürücü belgesi de işleme alınmaktadır.
  • Gelir belgesi (2 aydan eski olmayan bordro)
  • İkametgah belgesi

Garanti Bankası yaz kredisi kampanyası başvurusu

garanti bankası yaz kredisi kampanyasıYaz kredisi başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilir veya buraya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa bir süre içerisinde başvuru sonucunuz sizlere bildirilmektedir.

Kredi başvurusu esnasında sizlerden kefil talebinde bulunulmamaktadır. Ancak şubede yapılan incelemeler sonucunda banka kefil ihtiyacı gördüğünde sizlerden kefil talep etme hakkına sahiptir.

 

Bir önceki yazımız olan Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2017 başlıklı makalemizde borç transferi, hangi bankalar ve konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here