Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

0
582
Kredi Notu Olmadan Kredi Veren Bankalar

Garanti bankası kredi kartı başvurusu için öncelikle ihtiyaçlara uygun olan bir kredi kartının seçilmesi gerekmektedir. Uygun üst limit ve avantajlar belirlendikten sonra kredi kartı başvurusu yapılmalıdır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikli hedef kart özellikleri ve beklentilerinin örtüşmesi olmalıdır. Oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden garanti bankası kredi kartları, çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bonus ailesi harcadıkça para kazandırır, Miles & Smiles THY’ nin resmi kartdır ve uçuşlarda avantajlar sağlar, American Express Card tüm dünyada alışveriş imkanı sunar ve Flexi Kart taksitli alışveriş imkanı sunar.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Evraklar

Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapılmadan önce bazı durumlara dikkat etmek gerekmektedir. Kredi kartının alt ve üst limitleri kart başvurusu yapan şahsın gelir durumuna göre belirlenmektedir ve ihtiyaçların karşılanması hedeflenmektedir. Garanti bankası kredi kartı başvurusu, şubelerden, internet kanallarından ve telefon aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu başvurular sırasında istenilen belgeler ise şunlardır :

–          Eksiksiz doldurulmuş kredi kartı başvuru formu,

–          Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslının şubelere gösterilmek suretiyle fotokopisinin verilmesi,

–          Gelir belgesi,

–          Geliri olmayan ( öğrenci ya da ev hanımı ) kişilerin bir garantör belitmesi de gerekmektedir.

Tüm belgelerin beyan edilmesiyle birlikte kredi kartı başvurusu yapılmış olmaktadır ve sonraki süreç ise bankanın onay verme aşamasıdır. Genel olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kredi kartı başvurunuz sonuçlanmaktadır. 10 gün içerisinde ise kredi kartınız sizlere posta yolu ile ulaşmaktadır. İsterseniz kredi kartınızı bankanın şubelerinden de teslim alabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.

garanti bankası kredi kartı başvurusu

 

banka kredileri

 

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here