Garanti Bankası İşyeri Kredisi

Her zaman girişimcinin ve çalışanın yanında yer almayı bilen Mortgage uzmanı Garanti Bankası işyeri kredisi ile bunu bir kez daha kanıtladı.

Bir çok alanda öncü olmayı bilen Garanti Bankası, işyeri kredisi paketi ile bunu sürdürme çabasında…

Şöyle ki; Yeni bir işyeri satın almak veya sahip olduğunuz işyerinizi geliştirmek istiyorsanız İşyeri kredisi tam size göre! Üstelik satın alacağınız işyerini dilerseniz kiraya verip yatırım amaçlı faydalanabilir, dilerseniz işyeri olarak kendiniz kullanabilirsiniz.

Birkaç ön bilgi vermem gerekirse;
TL’nin yanı sıra Tüzel kişiler tarafından dövize endeksli olarak USD, EUR ve GBP cinsinden kullanılabiliyor. Maksimum kredi vadesi 96 ay. Kullanım anında geçerli olan İşyeri kredisi faiz oranı uygulanıyor. KKDF’den muaf ve KKDF muafiyeti uygulanabilmesi için kredi kullanımı sırasında bu koşula uyulacağının taahhüt edilmesi ve sonrasında satın alınan işyerinin işletme aktifine kaydedilmesi gerek şart olarak sunuluyor. Teminat olarak satın alınan işyerinin ipoteği yeterli görülüyor. Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahip. Satın alacağınız işyerinin ekspertiz değerinin en fazla %70′ine kadar kredi kullandırılmakta.

Sadece % 1,44 gibi uygun bir faiz oranı ile sunulan Garanti Bankası işyeri kredisi siz girişimcileri beklemekte. Bu işyeri kredisi hakkında bilgi sahibi olmak, başvuru yapmak ve kullanmak amacında iseniz lütfen burayı tıklayın:

Oylama

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi ve kredi hesaplama finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapın