Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
157
Nafaka ile kredi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak bir çok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi özelliklerini ve nasıl başvuruda bulunacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürününden yararlanmak isterseniz kullanabileceğiniz maksimum vade seçeneği 36 aydır. Dilediğiniz gibi 36 ay vadeye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası’nın kampanyalar haricinde uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranı ise %1,34 olarak hesaplanmaktadır. Bu oran bütün vade seçenekleri için sabittir.

Banka kullanacağınız kredi tutarına göre dosya masrafı almaktadır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürünü için başvuruda bulunmak için bankaya bazı evrakları beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise aşağıdaki gibidir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil ön şartı aramamaktadır. Ancak yapılacak olan kredi risk incelemeleri sonrasında banka gerek görürse kefil talebinde bulunabilir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Banka şubesinde yetkili kişi ile kredi başvuru formunu doldurum, kredi çekmek için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmeniz yeterlidir. Kredi talebiniz alındıktan sonra banka ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sizlere kredi başvuru sonucunu bildirecektir.

Ayrıca kredi başvurunuzu Garanti Bankası telefon bankacılığı, ATM’ler, internet şubesi aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz aşağıda bulunan ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurup formu göndermeniz gerekmektedir. Kredi başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmışsa size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekliye kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here