Garanti Bankası American Express Kredi Kartı Başvurusu

0
239
Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sık sık yurt dışı seyahatinde bulunuyorsanız Garanti Bankası American Express kredi kartı başvurusu yaparak bir çok indirim ve avantajdan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası bünyesinde bulunan American Express kredi kartının özelliklerini, kullanım ücretlerini ve nasıl başvuracağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası American Express avantajları ve özellikleri

Garanti Bankası American Express kredi kartı ile dünyanın her yerinde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde indirimler kazanabilir ve indirimlerin yanı sıra puanlar kazanarak bu puanları bedava alışveriş yaparak harcayabilirsiniz.

American Express kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışı otel ve restoran alışverişlerde indirimler kazanabilirsiniz. Otellerde yapacağınız ödemelerde %3 ve restoranlarda yapacağınız ödemelerde ise %5 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim oranları dünyanın her yerinde geçerli olan indirim oranlarıdır. Ayrıca Selects Türkiye Programı dahilinde olan üye iş yerlerinde yapacağınız ödemelerde daha çok indirim kazanabilirsiniz. American Express kredi kartına sahipseniz restoranlarda %10, American Express Gold Card sahibi iseniz %15 ve The Platinum Card kredi kartına sahipseniz %20 indirim kazanabilirsiniz.

Membership Rewards puanlar American Express kredi kartınız ile kazanacağınız puanlardır. Yapacağınız her 1TL’lik alışveriş 1 Membersship Rewards puanına denk gelmektedir. Kazandığınız puanlar ile dilediğiniz gibi bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın anlaşmalı olduğu uçak firmalarından alacağınız uçak biletlerinde de puanlarınızı kullanabilirsiniz.

American Express kredi kartı ile taksitli alışveriş de yapabilirsiniz. Bankanın çeşitli zamanlarda müşterilerine sunduğu kampanyalardan yararlanarak bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası American Express kullanım ücretleri

American Express kategorisinde 3 adet kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Her bir kredi kartının yıllık üyelik bedeli değişiklik göstermektedir. American Express yıllık üyelik aidat ücretlerini aşağıda bulabilirsiniz.

American Express Card yıllık üyelik aidatı             : 75USD [Ek kart ücreti 25USD]
American Express Gold Card yıllık üyelik aidatı   : 150USD
The Platinum Card yıllık üyelik aidatı                       : 300USD

Bütün kredi kartı çeşitlerinde alışveriş faizi ise aşağıdaki gibidir.

Alışveriş Faizi           : %2,02
Gecikme Faizi           : %2,52
Nakit Avans Faizi     : %2,02

Garanti Bankası American Express kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası American Express kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. İnternet üzerinden American Express kredi kartı başvurunuzu yapmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kart tipini seçip gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi  kartı başvuru sonucunuz banka tarafından sizlere bildirilecektir.

garanti bankası american express kredi kartı başvurusu

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here