Franchising Bayilik alma

0
7
2016 Evde iş imkanı İstanbul Kartal - Bayilik almak
2016 Evde iş imkanı İstanbul Kartal - Bayilik almak

İş fikirleri ve para kazanma yolları arasında çok kazandıran işler her zaman daha çok ilgi görüyor. Çok para kazandıran işler sayesinde gelir elde etmek ek gelir düzeyinden çıkıp başlı başına bir iş haline geliyor. Ek iş arayışındaysanız ve çalıştığınız işten memnun değilseniz  Franchising bayilik alma işine bakarak bir marka bünyesinde kendi işinizi kurabilirsiniz, oldukça yüksek gelir elde edebilirsiniz. Franchising işinde belli bir sermayeye ihtiyaç duysanız da işinizi kurduktan sonra harcadığınız bu bedeli rahatlıkla kazanacaksınız. Kendi işinizi reklam derdi olmadan yapabileceğiniz gibi genellikle dükkan tasarımınızı da çalıştığınız firma yapacaktır.

 Franchising Bayilik işi Nasıl Olur?

Franchising Bayilik alma
Franchising Bayilik alma

Franchising bayilik alma ve iş fikirleri arayan herkes için para kazanma yolları arasında büyük yer tutan bayilik alma işlerinde ön koşul iyi bir sermayeden geçiyor diyebiliriz. Sermayeden sonra ise en önemli yer bayilik alacağınız dükkanın konumu ve büyüklüğü. Firmanın şartlarına uyduğu takdirde o markayı kullanarak çok yüksek gelir elde edebilirsiniz. Oldukça geniş olan iş fikirleri arasından kendinize uygun firmayı seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Başınızda kendiniz durabileceğiniz gibi işe alacağınız elemanlar ile de bu sorunu halledebilir ve franchising fırsatının vermiş olduğu faydaların tadını çıkarabilirsiniz.

Hangi bayilikler para kazandırır?

2016 Evde iş imkanı İstanbul Kartal
2016 Evde iş imkanı İstanbul Kartal

Çok para kazandıran iş fikirleri arasında olan bayilik alma işinde pek çok sektör seçeneği vardır. Bunlardan en çok kazandıran sektör ise genel olarak bakıldığında yemek sektörü. Daha da özelleştirmek gerekirse Fast-Food sektörü diyebiliriz. Ünlü Fast Food firmalarından bayilik alarak 1,115.000 dolara varan gelir elde edebilirsiniz. Rakam çok büyük görünüyor ama unutmamakta yarar var ki bu işi yaparken de para harcayacaksınız. Faaliyet giderleri adı altında bu gelirin 960 – 970 bin dolarını harcasanız da size yine de güzel bir gelir miktarı kalacaktır. Bu miktarlar, franchising işinin iş fikirleri arasında en çok para kazandıran işler arasında olmasını sağlıyor.

Franchising işinde dikkat edilmesi gerekenler

Sermayenize göre en iyi firmadan bayilik almaya çalışın. Hepsinden önemlisi ise bayiinizin konumu. İşlek yerlerde olan franchise veren firmalar size kesinlikle daha çok para kazandıracaktır. İş fikirleri arayan herkesin belirli bir sermaye ile yapabileceği bu ek iş fırsatında ciddi gelirler kazanabilir ve evde iş imkanı fırsatına kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here