Franchise Ucuz Bayilik Veren Firmalar

0
9
Franchise Ucuz Bayilik Veren Firmalar

Ucuz Bayilik Veren Firmalar

İş fikirleri ve evde iş imkanı arayan herkes çok para kazandıran işler bakıyor. Para kazanma yolları arasında çok fazla seçenek olsa da bunlar arasından pek az çok para kazandıran işler arasında yer alıyor. Bu çok para kazandıran işlerden biri de bayilik almak yani franchising işi. Her türlü sermaye ile yapılabilecek bu ek gelir fırsatında işinizi büyüterek bu ek iş fırsatını başlı başına bir işe çevirebilirsiniz. Bedeli yüksek ünlü firmalar yerine ucuz olan adı bilinmeyen markaların bayiliğini alabilirsiniz. Özellikle çiğ köfte sektöründe gelişen bu ucuz bayilikler ile siz de dükkanınız çevresinde iyi para kazanabilirsiniz. 2016 Evde iş imkanı İstanbul Fatih ucuz bayilik veren firmalar listemize bakarak siz de kendinize uygun firmayı bulup iletişime geçebilirsiniz. İş kurmanın kazançlı yolu franchising ile para kazanmak için biraz cesaret ve girişimcilik yeter.

Anadolu Çiğköfte

Merkezi İstanbul Güngören’de olan Anadolu Çiğköfte 15Bin Türk Lirasına iş kurmanızı sağlıyor ve yaptığınız iş yatırımının açtığınız bayiinin yerine göre en fazla 2 ay içinde geri döneceğini garantiliyor. 2016 Evde iş imkanı İstanbul Fatih arayanlar için 15bin Türk Lirasına iş kuran ve çok para kazandıran işler arasında bir iş fırsatından yararlanmanızı sağlayan Anadolu Çiğköfte, bu işi düşündüğünüz takdirde size satış eğitimleri de verecek. Para kazanma yolları arasından bu işi yapmak istiyorsanız firmanın sizden tek beklediği girişken olmanız.

Anadolu Çiğköfte Adres: Güven mahallesi İnönü caddesi No:60

Telefon: 05348214356

Lezizhan Çiğköfte

Franchise Ucuz Bayilik Veren Firmalar
Franchise Ucuz Bayilik Veren Firmalar

Para kazanma yolları arayan herkes için neredeyse her bütçeye uygun bayilik fırsatları var. Franchise firmalar arasından herkes kendine ve bütçesine uygun ek gelir imkanını seçebiliyor. İş fikirleri arasında çok para kazandıran işler arasında olan bu franchising işinin bir örneği de Lezizhan çiğköfte. Üstelik firmanın talep ettiği bayilik alma ücreti 2500 Türk lirası. Bünyesinde 3 tip bayilik modeli bulunduran firmanın paketlerinden bütçenize en uygun olanı seçebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ek gelir için iş fikirleri arıyorsanız Franchising ile girişimciliğiniz size para kazandıracak.

Telefon: 0546 660 30 60

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here