Forum Bornova Çalışma Saatleri 2019

0
11

Bu yazımızda İzmir ‘in önemli ve çok sayıda misafir ağırlayan AVM ‘lerinden birisi olan Forum Bornova ‘yı sizlere kısaca tanıtmadan hemen önce Forum Bornova Çalışma Saatleri 2019 yılı için en güncel bilgilerini paylaşmaya çalışacağız. Bu yazımızda Forum Bornova kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, hafta sonu açık mı gibi sorularınızın hepsine cevap bulacaksınız.

Forum Bornova Kaçta Açılıyor 2019

Genel anlamda ülkemizdeki AVM ‘lerin çalışma saatleri benzer saatlerde olmakta olup, Forum Bornova ‘da da bu adet bozulmamakta, saat 10:00 itibariyle mesaiye başlayan Forum Bornova saat 22:00 itibariyle mesaiye son vermektedir. Ancak burada küçük bir ayrıntıyı sizlere aktaracak olursak; yaz dönemlerinde Forum Bornova ‘nın kapanış saati saat 23:00 ‘a çekilmektedir. Yani  bir saat daha geç kapanmaktadır. Hafta sonu günlerinde ve resmi tatil günlerinde de açık olan Forum Bornova ‘da herhangi bir öğle arası bulunmamaktadır.

Forum Bornova Hakkında Kısaca Bilgiler

İzmir ‘de daha doğrusu Ege bölgesindeki ilk açık hava AVM olma özelliği bulunan Forum Bornova; kısa sürede herkesin beğenisini kazanmış ve şehir merkezine olan yakınlığı nedeniyle çok sayıda misafir ağırlamaya devam etmektedir. Yerel ve ulusal alanda isim yapmış bir çok markaya ev sahipliği yapan Forum Bornova; toplamda 200 bin m2 ‘lik bir alana kuruludur. Bilenler için hemen Ege Üniversitesinin yanında yer aldığını da hatırlatalım. Forum Bornova ‘da Kipa market, IKEA da bulunmakta olup, bunun yanı sıra toplamda 128 adet mağaza yer almaktadır. Mağazaların yanı sıra eğlence bölümler, sinema ve 3 bin araçlık otoparkı vardır. Bu haliye yılda 12 milyon civarında misafir ağırlamaktadır.

Forum Bornova Etkinlikler, Kampanyalar ve Çekilişler

Forum Bornova etkinlik ve kampanyalar konusunda da oldukça aktif bir AVM olup, bu anlamda bir çok değişik projeye imza atmaktadır. Güncel olarak kampanyalar, etkinlikler için Forum Bornova ‘nın web sitesi olan http://www.forumbornova.com/ adresini takip edebilirsiniz. Buradaki etkinlikler bölümüne göz atmanız yeterlidir.

Forum Bornova Tam Olarak Nerede ve Nasıl Gidilir?

İzmir ‘i tam olarak bilmeyenler için önce Forum Bornova ‘nın açık adresini verelim. Kazım Dirik Mahallesi 372 Sokak Bornova ilçesi İzmir. Arabayla gidecekler; Çeşme Aydın çevreyolundan 2.Sanayi – Yeşilova çıkışını kullanabilirler. Metro ve otobüs için 59 nolu hattı kullanabilirsiniz. Minibüsle gelecekler ise; EVKA 4 Forum Bornova hattını kullanabilirler.

Forum Bornova İletişim

Forum Bornova hakkındaki her türlü talep, öneri ve şikayetiniz için 0 232 396 00 38 nolu telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra info@forumbornova.com adresine e posta da gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.