Forivia ile evde iş imkanı

5
43
evde iş imkanı 2017
evde iş imkanı

Forivia ile evde iş imkanı

Evde iş imkanı; öğrenci, ev hanımları, çalışanlar yani kısacası herkes tarafından en çok istenen ek iş modelidir.  Evinizin rahatlığında 1000 Türk Lirası kazanmanız imkansız değil. Kendi işinizi kurmuş gibi düşünün ama sıfır sermaye ile. Hayal gibi değil mi?

Forivia ile evde iş imkanı fırsatında nelerin satıldığını inceleyecek olursak karşımıza tamamen en çok harcama yapılan ürünler geliyor. Kısaca Forivia, kozmetikten takıya, ev temizlik ürünlerinden günlük kullanım ürünlerine kadar geniş yelpazede pek çok ürün satışı yapan bir türk firmaı. Bu firma mağaza yöntemi ile değil network marketing ile yürüyor. Çevremizdeki markalardan tek farkı bu. Network marketing’i basitçe özetlersek ise siz elinizdeki katalog sayesinde evde iş imkanı ile kar alarak satış yapacaksınız. Arada herhangi bir aracı olmadan, üretimden size gelen ürünler ile kar azalmadan sadece size ve firmaya kalıyor. Sistem bu kadar basit, eğer para kazanmak istiyorsanız ve içinizdeki girişimci ruhu hissediyorsanız, Forivia size destek olmak için hazır. Tek yapacağınız bir form doldurmak. Evde iş imkanı sayesinde yorulmadan ek iş sahibi olacaksınız. Üstelik ne kadar çalışırsanız o kadar kazanacaksınız. Herhangi bir sınırlama yok.

forivia-ile-evde-is-imkani
forivia-ile-evde-is-imkani

Forivia ile evde iş imkanı ne kadar kazandırır?

Para kazanma yolları arasında network marketinge baktığımız zaman genellikle karşımıza kar oranları ve satış ekibi sistemi çıkar. Gelin birlikte Forivia ile birlikte gelen tüm kazanç fırsatlarını inceleyelim.

  • Kazancınız tasarrufla olsun

Bu fırsatta satış yapmadan sadece kendi aylık ihtiyaçlarınızı %33 indirimle alarak kazanç sağlamış olursunuz. Tamamen sizin isteğinize kalmış. Satış yapamam diyenler için Forivia ürünlerine indirimli ulaşmanın en kolay yolu, temsilci olmak…

  • Satış Yaparak Para Kazanın

Satış yaparak para kazanmak, sistemin temel mantığı ve yapı taşı. Size gelen katalog üzerinden yapacağınız satışlarda, katalog fiyatlarından satış yapacaksınız. Size geliş fiyatı ise katalog fiyatından daha ucuz olacak. Bu şekilde %30 – %35 kar elde edeceksiniz. Evde iş imkanı avantajlarından biri de evinize gelen arkadaşlarınızın bile potansiyel birer müşteriye dönüşmesi. Kahve içmeye gelen arkadaşlarınızın size para kazandıracağını düşünmek sizce de güzel olmaz mıydı?

Para kazanma yolları arasında girişimcilik ve iletişim becerisini en çok isteyen network marketing’de, bu yetenekleri doğru kullandığınız sürece kazancınızın sınırı olmayacak.

  • Yaptığınız Satışlarla Hediye ve Prim Kazanın

Yaptığınız satışların miktar ve sıklığına göre değişecek olan hediyeler ve primlerle kazancınızı artırabilirsiniz. Her ayın 15’inde hesabınıza yatacak primler sizi yaptığınız satışlardan daha çok mutlu edecek… İş fikirleri arasında bir iş kurmuş olsanız başka kim size prim verirdi ki yaptığınız satışlar sonucunda?

  • Satış ekibi kurarak kazancınızı katlayın

satış yaptıkça, size de prim yağacak. Bu sayede sadece kendi satışınızdan değil, başkalarının satışından da para kazanmış olacaksınız. Üstelik diğer network marketing para kazanma yolları konusunda olduğu gibi her üyede aldığınız prim düşmeyecek. Her üyede aynı prim oranını alarak ekibinizi büyütmek sizin için diğer evde iş imkanı fırsatlarına göre daha kazançlı olacak.

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Forivia ile evde iş imkanı fırsatında iade ve değişim hakkı var mıdır?

İşe başladıktan sonra müşterilerinizden en çok duyduğunuz büyük ihtimalle bu olacaktır. Bu sorunun cevabı ise “Tabi ki!”. Ürünlere ve ürün ambalajına herhangi bir zarar vermediğiniz ve faturayı sakladığınız sürece değişim hakkınız 30 gün boyunca saklı tutulur. Aynı koşullarda 7 gün içinde iade imkanı da mevcut. Bu evde iş imkanı sizi her şekilde destekliyor ve kazanmanız için her şeyi yapıyor.

Forivia ile evde iş imkanı fırsatından vazgeçme hakkım var mıdır?

Eğer Forivia ile ek iş fırsatından yararlanıp beğenmezseniz, istediğiniz zaman temsilciliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Üstelik bunun için uğraşmanıza bile gerek yok çünkü Forivia sizden en ufak üyelik ücreti ya da aidatı istemiyor. 6 ay boyunca sipariş vermezseniz temsilciğiniz otomatik olarak silinecektir. Yani eğer sevmezseniz kataloğu çöpe atmanız yeterli olacaktır…

Forivia siparişlerinde kargo ücreti ödemek zorunda mıyım?

Bu soruya iki şekilde cevap verebiliriz. Eğer aylık 100 Türk lirası satış yaparsanız, Türkiye’de nerede yaşıyor olursanız olun en ufak kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Aylık 100 Türk Liralık satışın ise işe başladığınız an ne kadar az bir satış miktarı olduğunu göreceksiniz. Forivia, günlük en çok kullanılan şeyleri satıyor. Bu yüzden satışlarınızın az olması gibi bir durum söz konusu bile değil. Bu evde iş imkanı, sadece evde sınırlı kalmayacaktır. İş yeri arkadaşlarınız, komşularınız derken büyüyerek size ciddi anlamda gelir sağlayan bir ek iş fırsatına dönüşecektir.

 

Forivia yeni temsilcilere özel indirim ve hediyeler de sunuyor…

Forivia ile evde iş imkanı dünyasına girdiğiniz an tanışacağınız “Hoş geldin paketi” ile daha satış yapmadan kazanca geçeceksiniz. Hediyeleri ister satabilir isterseniz kullanabilirsiniz. Bu iş sizin, tüm kararlar sizin. Kısaca bu işte patron sizsiniz.

Forivia dünyasına girmek bir tık kadar yakın: ŞİMDİ ÜCRETSİZ ÜYE OL AYDA 2000TL Gelir Sağla

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 YORUMLAR

  1. Foriviaya üyeyim aylık çok fazla olmasada mahalle sakinlerine satıyorum, ek iş düşünenler katalog satışı yaparak bu işten çok kolay gelir elde edebilir. ancak sadece forivia ile ek iş imkanını değilde tabi başka fırsatları da değerlendirmek lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here