Flo Ayakkabı Çalışma Saatleri 2019

0
37

Ayakkabı sektöründe ülkemizin önde gelen markalarından biri olan Flo mağazaları ile ilgili olarak bu yazımızda sizlere; Flo hakkında kısaca bilgi vererek, kampanyaları, iletişim bilgilerinin yanı sıra Flo Ayakkabı Çalışma Saatleri 2019 güncel bilgilerini paylaşmaya çalışacağız.

Flo Mağazaları Kaça Kadar Açık

Flo mağazaları mesai saatleri saat 10:00 ile saat 22:00 arasındadır. Cumartesi ve Pazar günleri de açık bulunmakta olup, herhangi bir öğle arası molası bulunmamaktadır. Ayrıca resmi tatil günlerinde de Flo mağazaları açıktır. Flo mağazalarının müşteri hizmetleri numarası olan 444 3 356 (FLO) nolu telefonu aramak isteyenler için de; Flo müşteri hizmetleri çalışma saatlerinin saat 09:00 ile saat 19:00 arası olduğunu da hatırlatalım. Müşteri hizmetlerinii hafta sonu da arayabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca Flo ‘nun resmi internet sitesi olan www.flo.com.tr adresi üzerinden iletişim formu vasıtasııyla müşteri hizmetlerine mesaj atabilirsiniz.

Flo Kime Ait

1960 ‘lı yıllarda kurulan Flo Ayakkabı; Ahmet Zeylan isimli kişi tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 7 bin civarı personeli olan Flo ‘nun yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 3 milyon 500 bin civarındadır. Her yıl ortalama 35 milyon civarında ayakkabı satan Flo ‘nun Türkiye ‘de 350 ‘den fazla mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında da 50 ‘den fazla mağazaya sahiptir. Ayrıca Sport in Street adlı markası ile de farklı bir konseptte satış yapan mağazaları da bulunan Flo ‘nun, bu isimle 52 civarı mağazası bulunuyor. 2019 hedefleri arasında yurt dışında bir çok mağaza açılışı da hedeflenmektedir.

Flo Mağazası Bul

Flo mağazalarının yerini öğrenmek isteyenler; Flo ‘nun web sitesi www.flo.com.tr adresi üzerinden MAĞAZALAR bölümünden bilgi alabilirler. Direkt Flo mağaza bulmak isteyenler https://www.flo.com.tr/magazalarimiz.html linkine tıklayabilirler.

Hangi Markalar Bulunuyor

Flo ‘da dünya çapında ünlü bir çok markanın yanı sıra yine adını duyuran Polaris, Kinetix, Lumberjack, Dockers by Gerli ve Butigo markalarının satışını da yapmaktadır. Özellikle Flo ‘dan indirimli ayakkabı almak isteyenlerin https://www.flo.com.tr/outlet-ayakkabi.html linkine tıklayarak, Flo Outlet ürünlerine bir göz atmasında fayda vardır. Güncel kampanyalar için Flo Ayakkabı ‘nın sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Flo İletişim

Flo mağazaları ile ilgili herhangi bir sorun, isten ya da şikayetiniz için ister Flo ‘nun müşteri hizmetleri numarası olan 444 3 356 nolu telefonu arayabilir, isterseniz de musteriiliskileri@flo.com.tr adresine e posta gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra https://www.flo.com.tr/kurumsal/kurumsal-iletisim adresindeki iletişim formu ile de müşteri hizmetleri yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Gönderdiğiniz e posta ve formlar kısa süre içerisinde değerlendirilerek, sizinle irtibata geçilecektir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.