Fırsatist ile evde iş imkanı

3
37
evde iş imkanı
evde iş imkanı

Fırsatist ile evde iş imkanı

Evde iş imkanı fırsatları her dönem insanlara en cazip gelen para kazanma yolları arasında olmuştur. Evde iş imkanı araştıran herkesin karşısına pek çok seçenek çıkar ama en uygun seçeneği bulmak her zaman en zor olan iş olmuştur. Para kazanma yolları arasından en uygunlarını seçerek sizin işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu yazıda bahsettiğimiz evde iş imkanı ise Fırsatist ile para kazanmak. Fırsatist, herkesin ihtiyacı olan iç çamaşır ve ev giyim seçeneklerini en uygun fiyata kaliteli olarak sunar. Sizin yapacağınız ise üretimden müşteriye ulaştırmak. Arada başka aracı olmadan yüksek kar ile çalışmak ister misiniz? Kendi işinize sahip olurken girişimciliğinizi kullanarak her geçen gün daha çok kazanıp, ek iş değil ana gelir kaynağına dahi dönüştürebilirsiniz bu fırsatı.

Fırsatist ile evde iş imkanı, müşterileri kimlerdir kimlere satış yapacağım?

Bu evde iş imkanında müşteri konusunda endişelenmenize hiç ama hiç gerek yok. Çevrenizde olan herkes sizin potansiyel müşteriniz olacak. Arkadaşlarınız, komşularınız ve zamanla arkadaşlarınızın arkadaşları diyerek çemberinizi büyüterek daha çok kazanmaya başlayacaksınız.  Para kazanma yolları arasında bu iş fikirleri ile girişimcilik ve pazarlama yeteneğinizi kullanarak yüksek karla çalışacaksınız.  Zamanla müşterilerinizin artmasıyla kendinize olan güveniniz artacak ve işinizi çantanızda taşır hale geleceksiniz.

Fırsatist ile evde iş imkanı, kimler satıcı olabilir?

Aslında Fırsatist satıcısı olmak için para kazanmak istemeniz yeterli olacak. İster ev hanımı olun ister çalışan, ister öğrenci. Hangi mesleği yapıyor olursanız olun eğer para kazanmak istiyorsanız bu iş size para kazandıracak. Evde iş imkanı olarak değerlendirebileceğiniz bu iş sayesinde her geçen gün gelirinize daha büyük katkı sağlayacak, artışa kendiniz bile inanamayacaksınız. Ailenizle birlikte bu işi yürüterek çevrenizi daha da genişletebilir, satışlarınızı ve kazandığınız parayı artırabilirsiniz.

Fırsatist ile evde iş imkanı, satışa nasıl başlayabilirim?

Satışa başlamak için sadece katalogu elde etmeniz yeterli. Gerisi çok çabuk hallolacaktır. Fırsatist ile para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir eğitim almanıza, yabancı dil bilmenize, bilgisayar öğrenmenize gerek olmayacak. Sadece iletişim yeteneklerinizi kullanarak ürün pazarlayacaksınız. Sermayeye dahi ihtiyacınız olmadan Fırsatist ile para kazanmak çok kolay olacak. www.firsatist.com.tr adresinden üye formunu doldurmanızla birlikte siz de bir Fırsatist temsilcisi olacak ve kazanmaya başlayacaksınız. Adresinize gelen katalog ile satış yaparak para kazanmak evde iş imkanı olarak bulunmaz bir fırsat.

Fırsatist ile evde iş imkanı ne kadar kazandırır?

Fırsatist ile alacağınız kara siz bile inanamayacaksınız. Üründen ürüne değişiklik gösterecek olan kar oranları en az %20, en fazla %40. Bunlar gerçekten ciddi rakamlar. Tek yapmanız gereken satış yapmak üstelik.

Nasıl Sipariş veririm?

Kataloğu alıp, satış yapmaya başladınız sıra geldi sipariş vermeye. Tek yapmanız gereken Fırsatist’in resmi internet adresi olan www.firsatist.com.tr adresine girip, temsilci paneline girmek. Üye girişi yaptıktan sonra rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş verme alt limiti var mıdır? Kargo ücreti öder miyim?

Her siparişinizde alış fiyatınız üzerinden 75 Türk Lirası kadar sipariş bulundurmanız zorunlu olacak ama bu rakamı yakalamak asla zor değil.  2 3 ürünle dahi bu fiyata ulaşabilirsiniz. Bu evde iş imkanı ile zarar etmek asla söz konusu olmayacak. Üstelik kimse sizden en ufak kargo ücreti talep etmeyecek. Türkiye içi köylere dahi ulaşabilen Fırsatist ile, nerede oturuyor olursanız olun bu iş fırsatı size para kazandıracak. 2 – 3 gün içinde kargolanan ürünler, en geç 1 hafta içinde elinize ulaşmış olacak.

Sipariş ettiğim ürünlerin ödemesini nasıl yapacağım?

Para kazanma yolları arasında olan bu evde iş imkanı ile güvenle para kazanacaksınız. Kapıda ödeme hizmeti sayesinde kapınıza kadar gelen kargo görevlisine ödemeyi yaparak internet üzerinden en ufak bir uğraş içinde olmayacaksınız. Siteden de ödeme yapabilirsiniz ama kapıda ödeme seçeneği de tamamen ücretsiz.

Kendi Satış Ekibinizi Kurarak Daha Çok Kazanmaya Ne Dersiniz?

Prim sisteminin işlediği bu evde iş imkanı fırsatında, başkalarını üye yaparak onların satışlarından prim sağlayabilirsiniz.  Üstelik bu miktar 5000 Tl’yi bulabilecek. İkna beceriniz ve pazarlama yeteneğinize bağlı olarak birçok işten kazanamayacağınız bu ücreti, Fırsatist ile evde iş imkanı fırsatında kazanabilirsiniz. Üstelik yorulmadan ve zevkli bir şekilde. Yeter ki para kazanmak isteyin, tüm imkanlar önünüzde.

Herkesin para kazanma yolları aradığı günümüzde daha pek fazla bilinmeyen bu marka ile aklınıza dahi gelmeyecek miktar kazanabilir belki de işinizi bırakıp sadece bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

İster ek iş ister ana iş olarak bu bulunmaz iş fırsatı size sadece bir üyelik formu uzaklığında. Unutmayın para kazanmak istediğiniz sürece bu evde iş imkanı size çok şey kazandıracak.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 YORUMLAR

  1. meraba ben bu siteye üyeyim ve nerdeyse 1 yıldır satış yapıyorum. kendi ekibimi nasıl kurarım diye düşünürken eş dostla başladım ve bugün birçok kişiyle birlikte çalışıyorum teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here