Findeks Kredi Notunu Öğrenmek Ücretli mi?

Findeks kredi notu;KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından bir marka altına toplanmış,kişilerin ve kurumların ekonomik durumlarını teknolojik yazılımlarla bir sistem üzerinden puanlama aşamasıyla gerekli kurumlara ve kişilerin kendisine sunan ayrıca bankalardan kredi kullanmanızda büyük ölçüde etkili olan dijital bir yazılımın alt yapısıdır.

Findeks kredi notu öğrenme ücretli bir hizmet olup,kurumlara ayrı şahıslara ayrı ücretlendirme sistemiyle yapılandırılmış bir sistemdir.

Findeks kredi notu sorgulama ve kredi notu öğrenme gibi işlemlerin gerçekleşmesi için Findeks’in kendi sitesinin ziyaret edilerek üye olunması şarttır.Findeks kredi notu öğrenme için bankalardan da hizmet sağlanabilmektedir.Lakin nerden bu hizmeti alırsanız alın yinede bu hizmetin alt yapısının Findeks olduğunu unutmayın.

Çeşitli kurumlar veya bankaların bu hizmeti ticari anlamda kullanmasıyla başlayan bu pazarda,büyük bir pastanın oluştuğunu söyleyebiliriz.Gerek Akbank gerekse Finansbank ve Garanti Bankası gibi Türkiye’nin önde gelen bankaları bile bu pastadan pay alabilmek için birbirleriye kısmen yarışmaktadırlar.Findeks kendi sitesinde 3.50 liraya kredi notunu sorgulamaya hak tanıyorken,bankaların 5 ile 10 lira arasında değişkenlik gösteren kredi notu öğrenme fiyatları aslında pazarda bir rekabetin olduğunu ve bu işten ciddi paralar kazanıldığını ortaya koymaktadır.

Findeks kredi notu öğrenme fiyatlarına gelirsek,Findeks çeşitli paket kampanyalarıyla kullanıcılarına en uygun şekilde kredi notu ve risk raporu verme aşamasında son derece uygun imkanlar sunmuştur.Bu fiyatlara erişmek için hemen BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Kredisi başlıklı makalemizde devlet destekli evlilik kredisi ve evlilik kredisii hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy kulanıldı, ortalama: 5,00 5) üzerinden
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın