QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

0
904

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmadan önce kredi kartının özelliklerinin belirlenmesi gerekmektedir. ihtiyaçlara yönelik kredi kartı çeşitlerinden biri seçilerek gerekli belgeler ile başvuru yapılabilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

Finansbank kredi kartı başvurusu yaparken beklentilere uygun bir kartın seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Cardfinas anında kredi kolaylığı, ücretsiz fatura ödeme, taksit kolaylığı gibi pek çok alanda avantajlar sağlamaktadır. Cardfinans limit ve özelliklerine göre cardfinans X+RA, cardfinans Emekli ve cardfinans Xclusive olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Clubfinans Doctor ise pratisyen, asistan, uzman doktor ve diş hekimlerine avatajlar sunan bir kredi artıdır. Clubfinans Hemşire ise hemşirelere özel bir kredi kartı özelliği taşımaktadır. Banka kartı ve kredi kartının bir arada olduğu Fix Card, üniversite öğrencilerine avantajlar sunan cardfinans Go, eğlenceyi sevenler için cardfinans Go Angry Birds ve taraftarlar için özel tasarımlı ortak markalı kartlar finansbankın diğer kredi kartı çeşitlerindendir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Ve Gerekli Evraklar

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok alternatif mevcuttur. İnternet şubesi, banka şubesi ve cep şubesinden finansbank kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Hızlı  başvuru için gerekli belgeler ise şunlardır :

–          Ad soyad,

–          TC. Kimlik numarası,

–          E-mail adresi,

–          Cep telefonu numarası,

–          Kart özelliğine göre öğrenci belgesi ya da maaş bordrosu.

Gerekli evrakları temin ettiğiniz takdirde başvurunuz onay sürecine girmektedir.

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.

1

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here