QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

0
7

Finansbank ihtiyaç kredisi konusunda göstermiş olduğu atak tavrını sürdürmeye devam etmekte.

Özellikle uyguladığı dikkat çekici faiz oranları ve pratik yaklaşımları sayesinde biz ihtiyaç kredisi kullanıcılarının kalbinde kurduğu tahtı perçinlemiş durumda…

Dikkatleri üzerine çeken Finansbank ihtiyaç kredisi; Özellikle %1,19 gibi hatırı sayılır faiz oranı ile avantajlı görünümüne bir yenisini eklemiş durumda.

Bakın Finansbank, ihtiyaç kredisi konusunda başka nasıl avantajlara sahip, kısaca bir üzerinden geçmiş olalım.

Farz edelim 2.000,00 lira gibi bir Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacaksınız. Bu durumda üç ay ile altmış ay arasında değişen geri ödeme vade seçeneklerinden, farz edelim on iki aylık bir plan seçtiniz.

Kredi planı size aynen şunu söyleyecek;

Aylık ödemeler yaklaşık 182,00 lira. Kefilsiz bir ihtiyaç kredisi olmakla birlikte hayat sigortası gibi teminat istemekte ki bu aslında bir avantaj. Bilirsiniz kimse böyle bir mecburiyet olmadan hayat sigortası gibi bir geleceğe yatırım yapmaz, çok fayda sağlayabileceğimiz bir sigorta türü olsa da…

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen burayı tıklayın; Finansbank ihtiyaç kredisi

“Ben kredi kullanmaya karşıyım ve kullananların da geleceklerini ipotek altına almalarını anlamıyorum.”

Her kim yukarıda ki cümleyi kullandı ise zaman geldi ve kredi kullanmak durumunda kaldı. Şahsi gözlemim sonucu çok kez şahit olduğum bu durum bana “büyük lokma ye ama büyük laf etme” atasözümüzü anımsattı.

Açıkçası akıllıca kullanılan her kredi göreceksiniz size artıları ile geri dönecektir. Bu ya bir ev, ya bir araç, ya da bir diploma olabilir.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here