Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
208
Vakıfbank Kredi Kartı Kapatma

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Finansbank’ın müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi ürününün özelliklerini ve nasıl başvuruda bulunacağınızı yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri

Finansbank ihtiyaç kredisi ürünü maksimum 36 ay vadeye kadar kullanılmaktadır. Finansbank’ın ihtiyaç kredisine uyguladığı faiz oranı ise %1,60 olarak belirlenmektedir. Bu faiz oranı her vade seçeneği için geçerlidir. Burada verilen faiz oranı Finansbank’ın standart ihtiyaç kredisi ürünü içindir. Banka kredi kampanyaları veya farklı ihtiyaç kredileri ile bu faiz oranında düşüşler gerçekleştirmektedir.

Finansbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

Finansbank ihtiyaç kredisi ürününden faydalanmak için kredi başvurusu yaparken bazı evrakları bankaya veyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar aşağıdaki gibidir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Banka ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil ön şartı aramamaktadır. Ancak kredi risk incelemeleri sırasında banka kefile gerek duyabilmektedir.

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Finansbank şubesine uğrayabilirsiniz. Finansbank şubelerinde kredi çekmek için gerekli evraklar ile banka yetkilisince dolduracağınız kredi başvurusu formu ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Genel olarak 3 iş günü içerisinde kredi başvurunuz sonuçlanacaktır.

Finansbank şubeleri dışında internet üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurmanız ve formu göndermeniz yeterlidir. Kredi başvuru sonucu cep telefonunuza gelecektir. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanması ile herhangi bir Finansbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekliye kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here