Fenerbahçe WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
72

Fenerbahçe Türkiye’nin büyük ve köklü spor kulüplerinden birisidir. Bu özelliğinin yanında milyonlarca taraftara sahip olan bu kulüp için Yapı Kredi bankası, Fenerbahçe ile anlaşarak özel bir Worldcard çıkarttı. Bu kart sayesinde Fenerbahçe takımının imkanlarından ve özel Fenerbahçe Worldcard programlarından başvuru yaparak yararlanabileceksiniz.

Bu kartı tercih etmeniz durumunda Taraftar Bağış Bedeli adı altında bir miktar bağış parası kesilecektir hesabınızdan. Fenerbahçe Worldcard ekstrenize yansıtılacak olan bu bağışın tamamı kulübünüze gönderilecektir. Bunun yanı sıra da yine Fenerbahçe Worldcard ile yapacağınız alışverişlerinizin belirli oranları da yine takımınıza tarafımızdan gönderilecektir. Burada sizden bir kesinti olmayacaktır, aksine bu ödemeleri tamamen biz karşılayacağız.

Fenerbahçe Worldcard başvurusu yaparak almak istediğiniz zaman nasıl bir kart seçmek istediğiniz sorulacaktır size. Bunlardan normal olanı, Gold olanı ve Platinum olanı vardır. Normal olan Fenerbahçe Worldcard size milli futbol takımı maçları için bilet kazanma şansı sunmaktadır. Gold Fenerbahçe Worldcard ise bu bilet kazanma şansının yanında size Fenerium Mağazaları dahilinde % 5 indirim sağlamaktadır. Ayrıca rezervasyon yaptırdığınız takdirde Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne de istediğiniz zaman giriş yapma imkanınız bulunmaktadır bu kart sayesinde. Fenerbahçe WorldcardPlatinum’da ise Gold kartın bütün avantajlarının yanında bir de, sosyal tesislerdeki yüzme havuzu ve fitness salonu üyelikleri için %10 indirim sağlanmaktadır.

Fenerbahçe Worldcard sayesinde lig maçları için her zaman bilet sırasında öncelikli olacaksınız. Bunun yanında Febnerbahçe’nin özel tesislerinde büyük indirimler de elde edeceksiniz. Bu kartı almak için yapmanız gereken tek şey  herhangi bir Yapı Kredi şubesine Fenerbahçe Worldcard başvurusu yapmak istiyorum diyerek kimliğiniz ile başvurmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here