Farmasi ile evde iş imkanı

1
17
evde iş imkanı
evde iş imkanı

Farmasi ile evde iş imkanı

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Evde iş imkanı arayıp bu konuda kendi çalışma saatlerine uygun iş fikirleri bulamayanların yardımına koşan bir iş modeli var. Bu iş modeli genel hatları ile Network Marketing olarak adlandırılıyor. Network marketing fırsatı ile diğer para kazanma yolları arasında özellikle çalışma saatleri konusunca ciddi ayrımlar var. Network marketing çoğunlukla ürünlerin katalog üzerinden doğrudan satışı ile kar sayesinde para kazanarak yapılan bir iş fırsatı. İş fikirleri arasında düşünüldüğünde Network Marketing’in belirli bir çalışma zamanı yok. Para kazanma yolları araştırıldığı zaman görülür ki her ek iş için ciddi zamanlar ayırmak gerekir ama Network marketing sayesinde gittiğiniz her yer sizin mağazanız, yanınızda biri olduğu sürece de o kişi sizin potansiyel müşteriniz olacak. Evde iş imkanı denince çevresi geniş ev hanımları, çalışanlar için en güzel ek iş fırsatı denebilir.

Farmasi markası da network marketing firmalarından biridir. Bu tür markalar kendi reklamlarını yapmazlar ve en iyi reklamın arkadaş tavsiyesi olduğunu bilirler. Bu yüzden ürünlerini, piyasadaki ürünlere göre daha kaliteli tutarlar. Farmasi ile para kazanmak isterseniz, ister tam zamanlı işiniz olsun ister evde olun. Her tür yaşam tarzına uyabilen bu evde iş imkanı ile iletişim beceriniz ve girişimci ruhunuz olduğu sürece ciddi miktarlar kazanabilirsiniz.

Farmasi ile para kazanmak – Farmasi nedir?

Farmasi, 1950 yıllarından beri devam eden çalışmaları ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’nin en başarılı firmalarından biridir. Geniş ürün yelpazesinde makyajdan, parfüme; şampuandan cilt bakımına kişisel ihtiyaçlar kategorisindeki pek çok ürünü barındırıyor. Paraben, alerjen madde, kanserojen madde, trikloran ve silikon içermeyen Farmasi ürünleri, aynı zamanda %100 helal sertifikalı.

2010 yılında doğrudan satış modeline, yani Network marketing sistemine geçerek kazancını ve tanınmışlığını arttırdı. Evde iş imkanı düşünen herkes için yeni bir gelir kapısı oldu. Ürün kalitesini değiştirmeden herkes için doğadan gelen kaynakları ile tamamen yeri olan bu marka, şu an 123 ülke, 5 kıtaya başarısını ve kalitesini ulaştırmış durumda.

Farmasi ile evde iş imkanı : Kariyer planı nedir? Ne kadar kazanılır?

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Kariyel planı olarak baktığımızda Farmasi’de oldukça ciddi işleyen bir basamak sistemi vardır. İlk basamak olarak başlayacağınız basamak, satış danışmanlığı. Üye olduğunuz ( buraya tıklayarak üye olabilirsiniz ) ve kataloğunuzu edindiğiniz an bu basamaktan başlayacak ve evde iş imkanı fırsatına sahip olacaksınız. Sattığınız her üründen %30 kar aldığınız gibi bu basamakta kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve çevreniz genişleyecek. Çevrenizin genişlemesi ile ikinci basamak için hazır olacaksınız. Çevrenizde Farmasi ailesine katılmak isteyen kişileri Farmasi üyesi yaparak kendi bünyenizde üyeler oluşturacaksınız. Network marketing firmalarında genel olarak olan sistem gibi kişiler üye yaptıkça, onlar da farklı kişileri üye yaptıkça sırayla yükselme durumu gerçekleşecek. Siz bu basamakları tırmanırken aldığınız prim artacak, pek çok ödül ve tatil hakkına sahip olacaksınız. Para kazanma yolları arasında ek iş olarak düşünüp en çok parayı kazanabileceğiniz evde iş imkanı olarak görülen network marketing ile hayallerinize çok yakın olabilirsiniz.

Farmasi ile evde iş imkanı ne kadar kazandırır?

Kısa süre içinde sadece aldığınız primler ile bile 3500 TL gibi rakamları görebilirsiniz. Üstelik şirket tarafından verilen arabalar ve tatiller de yanında. Evde iş imkanı olarak düşünüldüğünde hem liderlik özelliklerinin geliştirmesi, sizi daha sosyal biri yapması hem de güzel paralar kazandırması ile iş fikirleri arasında oldukça dikkat çekici oluyor.

Farmasi ile evde iş imkanı fırsatında kargo ödenir mi?

Farmasi, bu konuda yaptığı yenilik ile herkesi şaşırtıyor. 120 TL altındaki siparişlerinizde 7 TL Aras kargo ücreti ödemeniz gerekse bile Farmasi size kargo tutarı değerinde ücretsiz ürün göndererek bu açığı kapatır. Para kazanma yolları arasında bu evde iş imkanı, satıcı dostu bu bu yönü ile artı puanları topluyor diyebiliriz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here