Faizsiz Yatırım ‘Altın Hesap’

0
3
Altın hesabı Faizsiz yatırım

Yatırımlarını altınla yapanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Fakat altın yatırımı yapanlar, yatırımlarının güvenliklerini nasıl sağlamalılar. Çalışarak yıllarca dişinizden tırnağınızdan arttırarak yaptığınız birikimin zarar görmesini istemiyorsanız yatırımlarınızı bankalarda altın birikim hesaplarıyla yapmaya ne dersiniz. Bankalar yatırımlarınızı güvenli bir şekilde yapmanız için size fırsatlar sunuyor.

Faizsiz Yatırım yapmak isteyenler içinde altın hesapları oldukça kullanışlı yollardan birisi olarak görülmektedir. Altının değeri arttıkça hesabınızdaki birikiminde değeri artacak ve kazanç elde edeceksiniz.

Vakıfbank, Altın Çağı Hesabı ile TL hesabınızdan talimat vererek belirlediğiniz zamanlarda altın birikim hesabınıza birikim yapabilirsiniz.Altın Çağı Hesabı; 0,01 gram ve katları şeklinde altın alıp satmanızı sağlayan vadesiz Altın Depo hesabıdır. Altın Çağı Hesabınızdan Vakıfbank herhangi bir hesap işletim ücreti almamaktadır. Faizsiz bir yatırım aracı olan Altın Çağı Hesabında altın değer kazandıkça sizin de Vakıfbank’ta yapmış olduğunuz birikim değerlenir.İşlemlerinizi bankanın İnternet Bankacılığı üzerinden 24 saat takip edebilirsiniz.

Kuveyt Türk, Altın Biriktiren Hesap ile verdiğiniz talimat sayesinde altın birikimi yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz talimat ile dilediğiniz tarihlerde bankamız sizin adınıza alım satım işlemi yapar. İşlemlerin tekrarlanmasını istiyorsanız periyod seçimi yapabilirsiniz.Bu sayede tasarruflarınıza yön vererek düzenli birikim yapmış olursunuz. Üstelik bu işlemi döviz ve diğer kıymetli maden işlemlerinizde de oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Altın Hesapları ile altınlarınız artık nakit karşılığında ister vadesiz ister yatırım hesabınız üzerinden yatırım yapmanıza olanak sağlıyor. Altın hesapta gram bazından alım/satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Altınınızı istediğiniz an nakde çevirebilir, güvenli bir şekilde altın yatırımı yapabilirsiniz.Altın Hesapları hizmetinde hiçbir masraf ve komisyon talep edilmemektedir. TL hesaplarını 7 gün 24 saat hizmet sağlarken, USD hesaplarında saat 09.00 – 18.00  arasında halledilebilir.

Bir önceki yazımız olan 65 Yaş Maaşı Nasıl Alınır? 2020 Yaşlılık Aylığı Ne Kadar? başlıklı makalemizde 65 yaş aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here