Evde Tupperware satışı yapmak

2
6
Evde Tupperware satışı ile para kazanmak
Evde Tupperware satışı yapmak

Evde Tupperware satışı yapmak fikri

Evde tupperware satışı yapmak işi arayanların sayısı her geçen gün artıyor ve bu arayanlardan pek az kişi istediği ek gelir fırsatına kavuşuyor. Para kazanma yolları arasında en güzel ek gelir fırsatı olan ek iş imkanı, herkesin istediği türde bir iş. Pek çok evde para kazanma yolları olsa da bunlar için de an garanti denebilecek olanlar genellikle network marketing tarzı olanlar. Network marketing kısaca doğrudan satış olarak tanımlanabilir. Katalog üzerinden gerçekleşen satışlar ile hem kar sayesinde para kazanabilir hem de markanın ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Bu yazıda bahsedeceğimiz evde iş imkanı ise Tupperware ile para kazanmak.

Tupperware nedir?

Tupperware, 1946 yılından beri özellikle mutfak alanında ürünleri ile hayatı kolaylaştıran bir marka. Geniş ürün yelpazesi ile 1996 yılından beri Türkiye’de de satış yapan Tupperware, kendini her geçen yıl geliştiriyor. Üstün kaliteli ürünleri ile mutfakta oldukça yardımcı. Sebzeleri daha uzun süre taze tutan kapları ve pişirme süresini kısaltan ürünlerini kullanarak hem zaman tasarrufu hem de para tasarrufu ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Tupperware nasıl üye olunur?

Evde Tupperware satışı yapmak
Evde Tupperware satışı yapmak

Eğer siz de İstanbul’da evde iş imkanı arıyorsanız yapmanız gereken tek şey bu adresten size en yakın Tupperware distribütörüne ulaşmak. İstanbul’da evde iş imkanı olduğu gibi ülkenin dört bir yanından bu işi yapabilirsiniz. Ek iş arayan herkesin hoşuna gidecek bu fırsat ile iş fikirleri aramayı bırakacaksınız ve aylık minimum 400 Türk Lirası ek gelir ile aile bütçenize katkı yapabileceksiniz.

Tupperware’e üye olduktan sonra kargo ile size bir kit geliyor. Bu kitin ücreti 100 Türk Lirası. Ama tabi ki bu ürün size indirimli olarak veriliyor, katalog fiyatı çok daha pahalı. 1 ay içinde bu kit çantasının ödemesini yapmak durumundasınız. Evde Tupperware satışı yapmak istiyorsanız ayrıca sadece ilk aya mahsus olmak üzere en az 250 Türk Lirası değerinde sipariş vermeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra 3 ayda 1 sipariş verseniz de sorun olmuyor. Eğer üye olmaktan vazgeçerseniz de tek yapmanız gereken kit çantasını geri gönderip, 100 Türk Liranızı geri almak.

Evde iş imkanı: Tupperware kar oranı nedir?

Tupperware ek iş fırsatında sattığınız her üründe kar miktarınız %20. Yani aynı zamanda tüm Tupperware ürünlerini %20 indirimle alabilirsiniz. Ek gelir olarak çevresi geniş ev hanımlarına  iş imkanı olarak da düşünülebilir. Özellikle bayanlara hitap eden bu ek işte girişimci kişiliğiniz ve arkadaş çevrenizle aylık en az 400 Türk Lirası kazanabilir ve yaptığınız satışlara özel hediyeler kazanabilirsiniz. İstanbul’da ek iş imkanı olarak düşünüldüğünde özellikle arkadaş ortamlarında güzel satılacak olan bu ürünleri, çantanızda taşıyacağınız katalog ile her yerde rahatlıkla satabilir, kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here