Evde Tesbih İşi Para Kazanmak

1
15
Evde Tespih İşi ile Para Kazanmak

Günümüz de artık ek iş yapmadan geçinmek oldukça zorlaştı. Özellikle 2016 yılının ekonomik anlamda sıkıntılı geçmesi ve 2017 beklentilerinin de zayıf kalması endişe verici. Ailelerin bir çoğu ek gelir olmadan zor ayakta dururken ek iş ilanlarında ki artış da gözden kaçmıyor. Neredeyse her gün yeni bir gelir kaynağı isminden söz ettirirken bugün Evde Tesbih İşi yaparak para kazanmak konusuna değineceğiz. Evde tesbih işinin eğlenceli olduğunu ve basit bir iş olduğunu belirterek konuya girelim. Kendinizi yormadan işinizi bitirir, kahvenizi yudumlar ve tatmin edici bir rakam da cebinize girer.

Özellikle erkek bireylerin elinden düşürmediği ve günlük hayatta sıkça kullandığı tesbihler stres atmak amaçlı kullanılırken, ibadet amaçlı da her evde olan ürünlerdendir. Tesbih işini sadece ülkemiz ile sınırlandırmak yanlış olur. Dünya genelinde Müslüman olan ülkelerin de tesbih kullandığını varsaydığımız da Pazar payı büyüklüğünü sizde anlamış olursunuz. Çoğu Pazar yerlerinde, takı aksesuar dükkanlarında, online internet alışveriş sitelerinde bir çok çeşidini görmüş belki de kullanmışsınızdır. İşte o gördüğünüz, kullandığınız tesbihler tamamen el işçiliği ile üretilmekte ve kolaylığı ile de evde ek iş olarak tercih edilmektedir. Evde tesbih işi kesinlikle zor olmayan ve ilerisi açık sektörlerdendir.

Evde Tesbih İşi ile Para Kazanmak

Kışın sıcak yazın serin evinizde, sizde tesbih işi yapabilir ve güzel rakamlar kazanabilirsiniz. Bu noktada size tavsiyemiz, tesbih işinde grup halinde çalışmanızdır. Arkadaş çevreniz yada aile bireylerinizden oluşturacağınız çalışma grupları ile hem sıkılmadan işinizi yapabilir hem de daha hızlı iş teslimi gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka tavsiyemiz ise, yine sizin el beceriniz ve takı zevkinizin birleşmesi sonucu, malzemeleri sizin aldığınız ve ürettiğiniz tesbihleri kendinizin satması. Evde tesbih işinden bu şekilde de para kazanmanız mümkün. Özellikle internette en çok satılan ürünler arasında yerini alan tesbihler insanlar tarafından ilgi gören ve hediye amaçlı da satın alınan ürünlerdendir.

Tesbih İşinden Hayal Gücünüz İle Para Kazanın

İşçilik aşaması güzel işlenmiş, göz alıcı bir tesbih için internette fiyatlar 100 TL’den başlamaktadır. Sizin yapmanız gereken şey ise, boncuk malzemelerini ve ipinizi alıp yeteneğinizi ve hayal gücünüzü konuşturmak. Ürettiğiniz şahane tesbihlerin satışını yine internetten yaparak aylık dolgun ücretler elde edebilirsiniz. Hayal gücünüz sizin kazancınızı da belirleyecektir.

Evde Tesbih İşi Kazançları

Firmalardan aldığınız tesbih işlerinden tesbih başına gelir elde edersiniz. Kazançlar tesbihin modeline, tasarım ve büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Tesbihlerin teslimi sonrası kazancınızı peşin alırsınız. Frimanın size verdiği birim fiyatlar kazancınızı da belirleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde internetten ne satabilirim 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here