Evde Ne Dikip Satabilirim?

1
29

Ek gelir denilince akla gelen gelir kapılarından bir tanesi de evde dikiş dikerek para kazanmak. Eşinizin tek maaşı ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmeyebilir veya daha rahat yaşamayı arzu edebilirsiniz. Bu düşünceler eşliğinde sizin de bir şeyler yapmanız en tabii anlamlı olacaktır. Bu sayede maaşa ek bir gelir eve girmiş olacak ve maddi anlamda biraz daha rahatlamış olacaksınız. Evde dikiş dikerek bir asgari ücrete yakın maaş elde etmeniz mümkün. Peki; Evde Ne Dikip Satabilirim? diyorsanız yazımızı dikkatlice takip edebilirsiniz.

Dikiş nakış konusunda yeteneğiniz var ise mutlaka denemeniz gereken ek gelir işlerinden olan dikiş dikmek, müşteri portföyünüz arttıkça size güzel paralar kazandıracak işlerin başında gelmektedir. Her evde dikiş bulunan dikiş makinelerini olduğu yerde eskimeye bırakmayın ve harekete geçin. Öncelikle etrafınızda ki insanları bu konuda bilgilendirin ve dikiş nakış işleri yaptığınızı belirtin. İnternet ortamından da reklamınızı para vermeden gerçekleştirebilir, müşteri kazanabilirsiniz.

evde dikiş dikerek para kazanma

Örneğin; bu yazımızın sonuna semtinizi ve mail adresinizi belirterek dikiş nakış işleri için talip olduğunuzu belirten yorum yazabilirsiniz. Ne kadar çok insana ulaşır iseniz o derece de kazancınız artacaktır. Eviniz alt katlarda ise pencerenizin camına “dikiş nakış yapılır” şeklinde ilan asabilir veya apartman girişinde ki duyuru panosuna da ilan bırakabilirsiniz. Bu gibi duyurular ile dikiş dikerek para kazanmak bir yana çevrenizde ki insanlar ile iletişiminizi de arttırabilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz.

Hayatınızın olumlu yönde değişeceğinden ziyade bu işten güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Yeteneğinizi icra ettiğiniz için sıkılmadan çalışmanın keyfini para kazandıkça artan moraliniz destekleyecek ve monoton hayatınız bir anda değişecektir. Evde dikiş dikerek para kazanma işini gün geçtikçe büyütmek isteyebilir ve arkadaşlarınız ile çalışma grubu bile kurabilirsiniz.

Evde ne dikip satabilirim? noktasında kararsız kalmış hanımlara önerimiz; yastık kılıfı dikerek para kazanmak olur. Bu iş özellikle yeteneği yatkın olan bayanlar için çocuk oyuncağı diyebiliriz. İpek kumaştan yapılmış, dekoratif yastıklara kimse hayır diyemez. Tasarım konusunda hayal gücünüzü konuşturun veya internetten yastık kılıfı modellerine göz atın ve siz de kendinizden bir şeyler katarak yeni ürünler geliştirin. Şık yastık kılıfları yaparak kolayca satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde internetten ne satabilirim 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here