Evde kutu katlama işi veren firmalar

Evde kutu katlama işi veren firmalar

Bu yazımızda sizlere evde yapacağınız ek işlerden biri olan evde kutu katlama işinden bahsedeceğiz. Evde kutu katlama işi son derece basit, yapılması kolay ve sermayesiz bir ek iş ‘tir. Hem evinizin rahatlığında hem de istediğiniz kadar çalışırsınız.

Evde Kutu katlama işi nedir?

Temel anlamda kutu katlama işini özetleyecek olursak ; size gönderilen düz mukavvaları katlayarak bir kutu elde etme işidir. Anlaştığınız firma size bütün malzemeleri ve örnekleri yollar, her türlü bilgiyi verir. Size kalan sadece gösterilen yerleri doğru katlayıp kutu yaratmaktır. Evde kutu katlamak, hiçbir beceri ve yetenek gerektirmez. Herkesin kolaylıkla yapabileceği zevkli bir ek iştir. El çabukluğu olanların şansı daha fazladır. Çünkü firmalar en hızlı olan kişileri tercih ederler.Özenli olmak da size her zaman artı puan kazandıracaktır. Katladığınız kutuların temiz ve uygun yapılmış olması önemlidir.

Evde kutu katlama işine nasıl ulaşabilirim?

Biliyorsunuz, artık renkli, süslü, pelüşlü, şık kutular her yerde satılıyor ve kutular yeni bir sektör oluşturdu. Hem de oldukça pahalılar. Kutular alınan hediyeyi daha şık ve önemli gösterdiğinden çok fazla tercih ediliyor. Ya da bazı ürünler için kutu olmazsa olmaz oluyor. Örneğin ayakkabıları her zaman kutunun içinde satın alıyoruz. Her türlü dükkan artık bünyesinde kutu bulunduruyor. Hal böyle olunca firmalar bu işi yapacak insanlara ihtiyaç duyuyor. Sizde bu işi yapmayı düşünüp, nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız yazımızın altına yorum bırakarak evde kutu katlama işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorumunuzda kısaca kendinizi tanıtmanız ve bir iletişim adresi bırakmanız yararlı olacaktır.

Evde kutu katlama işinin olumlu yanları nelerdir?

Her şeyden önce çalışma saatini ve yerini sizin belirlemeniz çok büyük bir özgürlüktür. Evinizin sıcaklığında, televizyonunuzun karşısında, sabah ya da gece istediğiniz zaman bu iş yapabilirsiniz.
Ne kadar isterseniz o kadar çalışabilirsiniz. Firmalarla anlaşmanıza bağlı olarak örneğin bir hafta çok paraya ihtiyacınız vardır ve 5.000 kutu katlarsınız. Diğer hafta yoğunsunuzdur 700 adet katlarsınız.
Evde kutu katlama işini, aileniz, arkadaşlarınız, komşularınızla beraber toplaşıp, beraber yaparak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu size hız katacağından daha fazla kutu katlayıp daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde Gelin çiçeği yapımı işi

Evde kutu katlama işi ne kadar kazandırır?

Evde kutu katlama işinde genelde katladığınız kutu başına ücret alırsınız. Yani ne kadar kutu katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Genellikle kutu başına 10 – 20 kuruş alırsınız. Çalışma hızınıza ve isteğinize bağlı bir şekilde aylık olarak 400-800 lira ek gelir sağlayabilirsiniz.

Alternatif öneri

İşinizi aracısız olarak da yapmanız mümkün. El becerinize güveniyorsanız renkli, süslü, temalı kutuları hazırlayıp internet üzerinden satabilirsiniz. Kutu katlama örnek videolarını Youtube üzerinden rahatça bulabilirsiniz. Örneğin çizgi film karakterlerinin minik örgü motiflerini hazırlayıp kutuların başlarına yapıştırabilirsiniz. Ya da sevgililer günü, diş buğdayı, evlilik yıldönümü, popüler filmler ( Star Wars, Yüzüklerin Efendisi vs. ) temalı, baskılı kutular hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu kutuları zet.com gibi tasarım işi ürünlerin satıldığı online siteleri tercih ederek kolayca pazarlayabilirsiniz.
Umarız bu yazımızla bütçenize sağladığınız katkı da bizim de payımız olur.

Oylama

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Evde kutu katlama işi veren firmalar” üzerine 14 yorum

  1. Tek ihtiyacınız olan biraz el becerisi ve yaratıcılık özel kutular özellikle özel günlerde epey bir satılmakta ve fiyatları da gayet doyucuru.Eğer benim gibi evde para kazanmak istiyen ama çabuk sıkılıyorsan biriyseniz bu iş gayet kaliteli zaman geçirebileceğiniz bi ek gelir kaynağı.

  2. ıstanbul bagcılar da ıkamet etmekteyım 5 kısılık grubum var ozenlı ve tıtız calısırız donus yaparsanız sevınırım 0534 273 90 76

  3. Ankara keçiörende oturuyorum evde 6 kişiyiz evde yapılabilecek paketleme kutu katlama isini yapabiliriz daha önce is tecrubem var bu ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yapın