Evde iş imkanı – İstanbul

1
4
evde iş imkanı

Günde 1 saat çalışarak 100 TL Kazanın

Çağımızda herkes evde iş imkanı, para kazanma yolları, iş fikirleri arıyor. Ek gelir fırsatı seçenekleri de ek iş fırsatları arayanlar gibi hızla artıyor.  Bu kadar seçenek arasından hangisi ne kadar kazandırıyor merak edip neyi seçeceğine karar veremeyenler için bu yazı yol gösterici olacak. Siz de evde iş imkanı arıyorsanız bu işlere bakarak günde sadece 1 saat çalışarak 100 TL’den fazla kazanabilirsiniz.

  • Network Marketing ile kozmetik satmakevde iş imkanı

Günümüzde kadınların belki de en çok para harcadıkları alan kozmetikler. Bu işle uğraşan çok fazla kişi olsa bile yeni başlayan biri de rahatlıkla para kazanabiliyor çünkü özellikle kadınlar kendilerine sunulan kozmetik fırsatını kaçırmıyorlar. İş fikirleri arasında en garanti yöntemlerden olmaya başlayan network marketing ile kozmetikleri hem indirimli alma hakkı kazanabilir hem de çok az çalışanız gibi ayda 100 – 200 Türk Liralık kazanç cebizinde olur.

  • Hobi işi yapmak

Başlığı okuyunca kafanızda soru işaretleri olmuş olabilir ama doğru. Hobi yaparak para kazanabilirsiniz. İster takı, mum, sabun, örgü ister çizim yapın. İnternette açacağınız e-ticaret dükkanları ile her türlü el yapımı ürünü satabilirsiniz. El yapımı ürünleri satabileceğiniz yerlerin başında ETSY, EBAY, ve Gittigidiyor geliyor. Para kazanma yolları arasında en zevkli yöntemler hiç kuşkusuz hobi olarak yapılanlar. Evde yapılabilecek iş imkanı arıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanmak

  • Makale yazarlığı ve Çeviri yapmakevde iş imkanı

Yazı yazmayı seviyorsanız işte bu iş sizin için. Makale yazarak para kazanmak ve çeviri yapmak için Türkçeye hâkim olmanız gerektiğini unutmayın. Çeviri yaparken de çeviri yapmak istediğiniz dile de en az Türkçe kadar hâkim olmalısınız.  İş fikirleri olarak karşımıza çıkan bu iki seçenek, yazmayı seviyorsanız size çok güzel bir ek iş imkanı olacaktır.

  • Evde iş imkanı olarak bakıcılık yapmak

İş fikirleri arasında başka bir yol olan bakıcılık yapmayı her zaman çocuk olarak düşünmeyin. Hasta ve yaşlı bakımı da bakıcılık yapmak olarak düşünülebilir. Üstelik günde sadece 1 saatinizi ayırarak ayda en az 200 – 300 TL kazanabilirsinievde iş imkanız. Aynı zamanda oyun arkadaşlığı yaparak da bu miktarı kazanabilirsiniz. Para kazanma yolları arasında oyun arkadaşlığı da çocuk severler için oldukça zevkli olacaktır. İstanbul’da evde iş imkanı arayanlar için harika bir fırsat.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

  1. Bilinen basit bir çevirmenlik işinden bahsedeyim. Basit derken çevirmenlik kolay bir meslek değil hatta hata kabul etmez, ancak Eğer Dil seviyeniz belirli bir düzeyde ve kendinize güveniyorsanız Cep Telefonu uygulamalarını Türkçeye çevirerek evde internet başında para kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılar için lütfen yorum bırakınız. Evde iş imkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here