Evde internetten ne satabilirim 2019

1
22
Evde internetten ürün satarak para kazanmak

Evde internetten ne satarak para kazanabilirim?

Evden çıkmadan ne yapabilirim, internetten bir şeyler satarak para kazanabilir miyim? Özellikle bayanlar düşünür bunu. Hatta özellikle eşleri çalışmalarına izin vermeyen ya da çocuklarını bırakıp gitmek istemeyen bayanlar… Ama çalışmak isteyene hiçbir zaman, hiçbir engel yoktur. Evden de yapabilecek işler bulunabilir.

Özellikle bayanlar dedik fakat erkekler bakımından da bu tür işler yapılabilir. Ek gelir elde etmek isteyenler, sağlık sorunları nedeniyle dışarıda çalışamayanlar; internetten çeşitli ürünler satarak kazanç elde etme yollarına gidebilirler.

Evden para kazandıran işler

Bir arkadaşınızı düşünün. Maddi durumu pekiyi değil. Okuyarak meslek sahibi olmuş birisi de değil. Fakat mesleği olsa bile dışarıda çalışma durumu zaten yok. Bazı sebeplerinden dolayı evden çıkamıyor. Ne yapabilir dersiniz? İşte tam da bu gibi durumlar için bir kurtarıcıdır internet ortamı. Bu arkadaşınız, internetten bir şeyler satarak gelir sahibi olabilir. Hatta onunla birlikte siz de bu işi yapabilirsiniz.

Peki evde internetten ne satabilirim 2019 yılında mı diyorsunuz? Gelin birlikte inceleyelim…

Örgü

Eliniz örgü örmeye yatkınsa bu iş tam da size göre. Artık insanlar bir atkı almak için bile önce internetten bir yoklama yapıyorlar. Güzel ve farklı modellerde atkı, bere, eldiven örerek internet ortamından satabilirsiniz. Bu satış işlemini yapabilmeniz için çeşitli siteler mevcut. Veya genç kızlar için çeyizlik danteller vs. de örebilirsiniz. İnternette, sosyal medyalarda da kendi reklamınızı yaparsanız, kısa zamanda işinizi büyütebilirsiniz.

Kozmetik Ürünler

Özellikle network işi yapanlar bilir. Belli başlı firmalar var. Katalog üzerinden tanıtım yaparak kozmetik ürünler satarak para kazanırsınız. Ama madem katalogla dışarıya çıkamıyorsunuz, siz de bu katalogdaki ürünleri internet ortamından tanıtarak satış yapabilirsiniz. Bir süre sonra devamlı müşterileriniz oluşacaktır zaten…

El Yapımı Ürünler

Toplumumuzda hazır makineyle yapılan ürünlerden ziyade el yapımı ürünler her zaman tercih edilir. İnsan işçiliğinin yeri başkadır. Sizler de el emeği işlerinizi satabilirsiniz. Ne olabilir? Mesela keçeler yardımıyla dolap magnetleri, anahtarlıklar, kapı süsleri yapabilirsiniz. Hem bunlar tamamen sizin hayal dünyanıza kalmış işler. Bu sebeple istediğiniz gibi tasarlama özgürlüğüne de sahipsiniz. Ayrıca, deriden çantalar, bileklikler vs. de yapabilirsiniz. Bu tarz ürünlerin, tüketicilerin oldukça hoşuna gideceğinden emin olun.

Oyuncak

El yapımı oyuncak

Bunun için de keçeleri, boncukları, ahşapları vs. kullanabilirsiniz. Çocukların hoşuna gidecek oyuncaklar tasarlayarak, bunları rengarenk boyalarla süsleyip satabilirsiniz. Özellikle çocuk ürünleri çok dikkat çeker. Çocuklarını sevindirmeyi herkes ister. Eğer ilginç ve sevimli oyuncaklar tasarlayabilirseniz, müşteri kapasiteniz oldukça fazla olacaktır.

Doğal Ürünler

Günümüzde her şey yapay ve katkı maddeli olduğu için, insanlar doğal ürünlere hasret kalmış durumda. Organik ürünler tüketmek isteyen bilinçli tüketiciler, bu tarz ürünler arayışında. Siz de bunlara kolaylık sağlayıp, bu tarz ürünleri servis edebilirsiniz. Evinizde tavuk besleyerek köy yumurtası elde edip satabilirsiniz. Uygun ortamınız varsa inek besleyerek organik süt üretip, satabilirsiniz. Ya da arıcılık yaparak bal piyasasına girebilirsiniz. Oldukça da kazançlı işlerdir. Günümüzde bu tarz ürünlere hasret kaldığımız için, “evde internetten ne satabilirim 2019” sorusunun en güzel cevaplarından biridir.

Evden Emlakçılık

Birçok emlakçı işlerine kendi başına yetişemeyip yanına yardımcı alır. Ama onların yapacağı iş başkadır. Emlakçıların bir de prim usulü çalıştırdığı kişiler var. Ofise gelmesine gerek olmayan, evden sosyal medya üzerinde reklam yapan kişiler. Bu kişiler emlakçı için de kazançlı olur. Maaş verme, sigorta yapma durumu olmaz. İnternetten satılık, kiralık olan arsa ve dairelerin reklamını yapan bu kişiler, müşteri bulurlar. Ve satış gerçekleşirse, satış fiyatı üzerinden belli bir prim alırlar. Siz de bu şekilde bir emlakçıyla anlaşarak internetten daire ve arsa satışı yapabilir, satıştan payınızı alabilirsiniz. Emlakçılık her senenin en güzel ve en kazançlı işlerindedir. Dolayısıyla evde internetten ne satabilirim 2019 yılında derseniz, modası hiç geçmeyen bu ev, arsa işini önerebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Evde davetiye işi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here