Evde çorap işi 2018

6
83
Evde Çorap İşi 2017

Evde iş imkanları Günümüzde ev hanımlarının ya da ek gelir elde etmek isteyen kişi yada kişilerin yapabileceği çoğu iş bulunmaktadır. Bunlardan biride evde çorap işi 2017 ‘dir. Tekstil firmalarının çok olduğu bölgelerde sizde evinize bu işi basitçe alabilirsiniz. Evinizde rahatlıkla oturarak yapabileceğiniz işler arasında bulunan evde  çorap işi , çok kişi tarafından yapılan ve tercih edilen bir iştir. Elinizin örgü ve dikiş işine yatkın olması bu işi rahatça yapılaceğiniz anlamına gelir.

Evde Çorap İşi 2017
Evde Çorap İşi 2017

Evde çorap işi 2017 Nasıl bir iş?

Günümüzde ev hanımlarının ya da ek gelir elde etmek isteyen çoğu kişinin yapabileceği çoğu iş bulunmaktadır. Bunlardan biride evde çorap işidir. esktil firmalarının çok olduğu bölgelerde sizde evinize bu işi basitçe alabilirsiniz.Evinizde rahatlıkla oturarak yapabileceğiniz işler arasında bulunan evde çorap işi, çok kişi tarafından yapılan ve tercih edilen bir iştir. Elinizin örgü ve dikiş işine yatkın olması bu işi rahatça yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.Firmaların isteklerine göre değişik türde çorap işleri bulunmaktadır. Bu keyifli işi yapmaktan çoğu kişi zevk almaktadır. Hem keyifli hemde boş zamanınızı ve emeğinizin karşılığını alacağınız bir iş.

Evde iş imkanı Çorap Katlama işi

2014 yılında da eminiz ki en fazla tercihedilen işlerden birisi olacaktır.Özellikle çoğu bayanın ev ortamında rahatça yapabileceği işlerden biride  Evde çorap işi ‘dir. Sizinde elinizden gelen bir iş ise sizde kendi imkânlarınızla hoş işler ortaya çıkarabilirsiniz.Yapacağınız çorapları iyi paralara mağazalarda,pazarda,arkadaş ortamınıza ve çevrenize saabilirsiniz. Ayrıca günümüzde en fazla kullanılan yollardan biride internet üzerinden yapılan satışlardır.İnternet üzerinden dilerseniz çevrimiçi alışveriş sitelerine ilan vererek ya da kendinize bir site açarakta yaptığınız ürünleri buralarda sergileyebilirsiniz.Çeşitli süslemeler ile yaptığınız çorapları süsleyebilir.Ayrıca değişik renklerde çoraplar oraya çıkararak ilgiyi ürünlerinize çekebilirsiniz.

Evde Çorap İşi 2017
Evde Çorap İşi 2017

Çorap işi veren firmalar

Firmalar imal ettikleri çorapları ve etiketlerini evde çalışmak isteyen kişilere getirerek eşlerini birleştirerek zımbalanmasını istiyor. Bazı firmalar ise pul, boncuk tarzı çeşitli süslemeler yapılmasını istiyor. Çocuk çoraplarına değişik süsler yapıştırılıyor. Defolu çorapları dikmeniz ve iplerini temizlemeniz için size veren firmalarda olabilir.

Bazıları firmalarla anlaşış defolu çorapları alarak onları süsleyerek ya da temizleyerek çeşitli yerlere satmakta. Sizde yaptığınız ürünleri çeşitli internet sitelerinde satışa çıkartabilirsiniz.Ayrıca çeşitli kıyafet dükkanlarına ürünlerinizi götürerek numune bırakabilirsiniz.

Sizde evinizin rahat ortamında çalışmak istiyorsanız, bu firmalara internet üzerinden ya da bizim aracılığımız ile işverenlere ulaşabilmek için alt kısımda bulunan yorum bölümüne ADINIZI,YAŞADIĞINIZ YER VE MAİL ADRESİNİZİ yazarak bize yorum yollamanız yeterlidir.Böylece işverenler size verdiğiniz bilgiler vasıtası ile dönüş yapacaktır.

[junkie-alert style=”red”][icon name=”ban” class=”” unprefixed_class=””] Lütfen AÇIK ADRES yada telefon numaranızı yazmayınız! Aksi bir durumda sitemiz SORUMLU DEĞİLDİR… [/junkie-alert]

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 YORUMLAR

  1. ıstanbul bagcılar da ıkamet etmekteyım 5 kısılık grubum var ozenlı ve tıtız calısırız donus yaparsanız sevınırım 0534 273 90 76

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here