Evde Buzdolabı Magneti Yaparak Para Kazanmak Nasıl Olur?

1
4
evde buzdolabı süsü işi
evde buzdolabı süsü yaparak para kazanmak

Buzdolabı Magnetleri

Her geçen gün evden para kazanmanın tamamen yeni bir yöntemi çıkıyor. Biraz yaratıcılık ve girişimcilik ile zaten her türlü para kazanma kapısı açılırken bunu ev rahatlığında kahvenizi yudumlarken yapmanın pek çok yöntemi var. Pek yaygın olmayan ama para kazandırdığı kadar da zevkli ve stres attırıcı olan bir evden iş imkanı hakkında bilgi vereceğiz. Oldukça yenilikçi olan bu  evden iş imkanı, aynı örgü yaparak evden para kazanmak gibi yaratıcılığınız ve el becerinizle ilgili.

buzdolabı magnetleri
buzdolabı magnetleri

Evde magnet yaparak para kazanma fırsatı ile buzdolapları ya da kombi gibi beyaz eşyaları süsleyecek aksesuarlar yapacaksınız. Özellikle bayanlar için uygun olan bu evden iş fırsatında, Renk renk, desen desen yapacağınız bu magnetlerle para kazanırken eğleneceksiniz de. Bu eğlenme imkanı ile de en güzel evde iş fırsatlarından.

Magnet tam olarak nedir?

Magnet, en kısa anlatımı ile, beyaz eşyaları farklı tasarımlarla süsleyen küçük aksesuarlardır. Bazen içinde istenen bir fotoğrafı, bazen bir not defterini, bazense bir reklamı barındırır. Aynı zamanda sünnet – düğün – nişan – yeni doğan kutlamaları gibi etkinliklerde verilmek üzere de yaptırılan bu magnetler her geçen gün daha da yaygınlaşıyor.

Magnet nasıl yapılır?

Bu evden iş imkanında ihtiyaç duyacağınız şeyler, herhangi bir hobi yapmak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız şeyler ile neredeyse aynı. Bu hobinin tek farkı para kazandırması olabilir ancak.

Eğer bir yazıcınız ve internet bağlantısı olan bir bilgisayarınız varsa rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer sipariş üzerine yapıyorsanız, sipariş aldığınız türde işinize yarayacak olan fotoğrafın kaliteli renkli çıktısını alın. Aynı zamanda bu fotoğrafı, fotoğrafçıda bastırıp kullanırsanız daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Yine aynı şekilde sadece birkaç bilgisayar programı kullanarak, magnet üzerine yapıştırabileceğiniz güzel, şekilli yazılar yazabilirsiniz.

Tasarımını yapmış olduğunuz magnet üstünün altına da bir mıknatıs gerekecek. Eğer ağır bir tasarımsa buna uygun mıknatıs bulmalısınız ama eğer hafif ise buzdolabı mıknatısı denilen ince mıknatıs türü de işinizi görecektir.

İnternetten ve kırtasiye benzeri marketlerden bulabileceğiniz pullar ve boncuklar da magneti süslemenizde size yardımcı olacaktır. Ve tabi kurdeleleri unutmamak gerek. Bu şekilde kendinize özgü  tasarımlarla magnet yaparak para kazanma işinde stres de atacaksınız.

Yaptığım Magnetleri Nasıl Satarım? Magnet Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Size verebileceğimiz en garanti yöntem kesinlikle internetten alışveriş siteleri. Sahibinden, Gittigidiyor, Hepsiburada’da yurtiçi; Ebay sitesinden de yurtdışı satış yapabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı yapabildiğiniz gibi ilanda belirterek özel sipariş de alabilirsiniz. Satacağınız fiyat ise tamamen size ve tasarımınıza bağlı. 2 ya da 3 Türk Lirası gibi bir fiyata mal ettiğiniz ürününüzü, 10 TL’ye satmak kesinlikle bol karlı bir iştir. Farklı konseptlerde ürünler yaparak ürünlerinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sosyal medyayı takip ederek son dönemde popüler konular hakkında karikatür tarzı magnetler bile hazırlayabilirsiniz. Bu bile sizin için evden para kazanma konusunda eşsiz bir başlangıç fikri olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here