Evde boncuk işi 2019

7
78
Evde Boncuk İşi 2017

Evde boncuk işi evde iş imkanı arayanlar için bulunmaz bir fırsat. Evde boncuk işi bireyler için yorgunluk verici bir iş olmadığı gibi evde boncuk işi 2019 ile bol kazançta sağlayabilirler!

Evde boncuk işi 2019 yapmak istiyorum

Herhangi bir engeliniz yoksa evde boncuk işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde boncuk işini yapmak için aparatlara ihtiyaç duymazsınız. Evde boncuk işi sizlerden sermaye beklemez! İstediğiniz an işe başlayabilir, hizmet sunabilirsiniz. Evde boncuk işi 2017 ‘i yaparken eviniz batmaz. Masa üzerinde tüm siparişlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Ev hanımlarına evde boncuk işi 2019

Evde boncuk işini yapmak için ev hanımı olma zorunluluğunuz yok. Ekmeğinin peşinde koşan her birey, öğrenci, ev hanımı, baylar, ek gelir isteyenler bu işi yapabilirler. Toplum yapımızın bir parçası olarak baylar çalışır, bayanlar ev hanımlığı ile evin idaresini üstlenirdi. Gitgide değişmekte olsa da bayanlar yine çoğunlukla ev hanımlığı görevini üstlenmekte. Bu yüzden ev hanımları evde boncuk işi ‘ne daha çok talip olmakta.

Evde boncuk işine nasıl başlayabilirim?

Birçok dükkanla, firmayla boncuk işini yapmak için görüşebilirsiniz. Görüşmeleriniz sonucu firmalardan olumlu cevap aldığınız takdirde firmalar toptan boncukları, ambalajları, etiketleri evinize kadar gönderir. Sizin yapmanız gereken, verilen talimatlar sonucu adet veya düzene göre boncukları paketleyip, etiketleyip tekrar istenen düzende hazırlayıp teslim etmeniz. Firmalar hazırladığınız paketleri de evinizden teslim alıyor. Sizden alınan ürünler firmaların anlaşmış olduğu hediyelik eşya, takı eşyası gibi satış yapılan yerlere sunuluyor.

Boncuk takılar hanımların vazgeçilmezleri arasındadır. Hanımların takıları arasında belki onlarca belki yüzlerce adet olarak kendilerine yer bulabilirler. Pazar ağı bu kadar genişken ve hitap ettiği kitle maksimum seviyedeyken iş imkanlarından oldukça iyi yararlanabilirsiniz. Kolye ve bilezik olmak üzere yüzlerce, binlerce çeşit ortaya çıkarabilir bu çeşitleri tekrardan farklı renklerle kombin ederek inanılmaz derecede fazla bir çeşitlilik ortaya çıkarabilirsiniz. Evde Boncuk Dizerek Para Kazanmak sizler için gelir kaynağından ötesine gidebilir. Boncuk dizerek takı eşyaları oluşturma işi makineler tarafından yapılamadığı için sizler önemli bir konumda yer alıyorsunuz. Firmalar sizlere evde iş vererek birçok masraftan kurtulmuş oluyor.

Evde boncuk işi 2019 ile ne kadar para kazanabilirim?

Bu işi yaparak 500 tl civarı aylık gelir elde edebilirsiniz. İşinizi layıkıyla yaptığınız sürece bu miktar 1000 tl’ye kadar çıkabilir ve her zaman yapabileceğiniz sürekli işlere kavuşabilirsiniz.

Ürünlerinizi kendiniz satma cesaretini gösterdiğiniz takdirde bölgedeki tuhafiyelere, takıcılara, hediyelik eşyacılara ürünlerinizi kendiniz satabilir ve kârınızı dahada yükselterek iş veren olabilirsiniz.

Evde Tesbih Hazırlamak

Şu noktaya kadar hazırlayacağınız ürünler bayan kitlelere hitap ederken çalışmalarınıza tesbihi de ekleyerek ürün çeşitliliğini arttırarak çok daha fazla işe sahip olabilirsiniz.

Tesbih yıllar öncesinden gelen geleneklerimizin göreneklerimizin

bir parçası konumunda. Elbette ki erkekler için çok büyük bir önem taşımakta. Tesbih hazırlamak zor bir iş olsa da yapacağınız işe göre işçilik alacağınızı unutmayın. Modernleşen dünyada el emeklerimiz bile artık makinelerde yapılabilirken sizler bu işçiliği yaşatabilirsiniz. Sizin hazırlayacağınız ürünler çok daha kıymetlidir. Yaptığınız işler sonucu güven kazanırsanız işlerinizi büyütebilir ilerleyen dönemlerde sizler başkalarına da iş imkanı sunabilirsiniz.

Boncuk işi alan yerler

Tuhafiyeler, takı dükkanları, pazarcılar, kozmetikçiler, hediyelik eşya satan dükkanlar boncuk işleriniz için geniş bir pazar ağıdır. Evde boncuk işi hazırlayarak onlara sunabilirsiniz. Dükkanlar beğenilerine göre çeşitleriniz den satın alabilir ya da direk olarak onların isteğine göre çeşitler üretebilirsiniz. Evde boncuk işi ile ekonominin bir parçası olabilirsiniz.

Boncuk Dizme İşi Verenler

Yazımızın ” Yorum ” kısmına ad soyad, yaşadığınız şehir ve semt, iş talebinizi bildirerek firmaların size ulaşmalarını kolaylaştırmış olabilirsiniz. Sizler iş arama talebinizi, firmalar iş verme talebini yazımızda buluşturabilir.
Yorumlar sayfamızda yayınlanacağı için yayınlanmasını istemediğiniz bilgileri lütfen yazmayınız. Semtinizde size uygun olan ve sizi uygun gören firmalar zaman kaybetmeksizin sizinle iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

7 YORUMLAR

  1. Merhaba, Karaman Merkezde Ikamet Etmekteyim Boncuk Dizme ,Işleme, Hatta Nikah Şekeri,Gelin Buketi,Bebekler Için Her Tür Örgüler, Kapı Süsleri,Mevlid Kıyafetleri Bile Yapıyorum Yani Kısaca ELİMDEN HER İŞ GELİR Ancak Karaman A Yeni Taşındığımız Için Henüz Yaptığım Işleri Değerlendirebileceğim Bir Yer Bulamadım Bebeğim Olduğu Için Evden Çalışmak Zorundayım Ve Gerçekten Acilen Işe Ihtiyacım Var Ilgilenenler Lütfen Ebruliisler@Gmail.Com A Mail Atsın… LÜTFENNN CİDDİ İŞVERENLER ARASIN……

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here