Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler

2
35
Evde iş imkanı
Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler

Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler 2017

Evinizden dışarı çıkmadan da para kazanabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Genelde insanlar para kazanmak için illa ki bir mesleğin, hatta bir diplomanın olması gerektiğini düşünür ama bu tam olarak doğru bir yargı değildir. Çünkü Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler ile evdeyken ve en ufak yüksek öğrenim dahi almamışken de para kazanabilirsiniz. Hayatımızın değişmesiyle lügatımıza pek çok yeni meslek de girdi. Evde iş imkanı konusunda da artık çok çeşitli işler bulunmakta. İster ek iş olarak yapın ister ana gelir kaynağınız. Tamamen size kalmış. Bu para kazanma yolları ile işe gitme derdiniz, yol paranız ya da işteyken yemek parası verme zorunluluğunuz da olmayacak. Size sunacağımız birbirinden güzel iş fikirleri sayesinde siz de kendinize uygun evde iş imkanı fırsatını bulup, para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Size vereceğimiz iş fikirleri arasından bazıları internetten para kazanmak üzerine bazıları ise sadece evde el işi becerileriniz ile evde iş imkanı olacak. Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler sayesinde hem para kazanacaksınız hem de yorulmayacaksınız, herkesin aradığı şey ayağınıza gelmiş olacak.
Gelin ilk olarak internetten para kazanma yollarına bakalım sonrasında da evde iş imkanı olarak el işine yönelik olanlara bakarız.

1) Makale Yazarak Para Kazanmak

Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler
evde yapılacak ek işler

Yazı yazmayı seven ve kelimelerle oynamayı yeteneği olarak gören herkes için bu evde iş imkanı biçilmiş kaftan diyebiliriz. İş fikirleri arasında yaratıcılığınızı kullanmanızın gerekli olduğu internetten para kazanmak yollarından biri olan makale yazarak para kazanmak, para kazanmanızı sağladığı gibi aynı zamanda size zevk de verecek, tabi eğer dediğimiz gibi yazmayı seviyorsanız. Makale yazarak para kazanmak için internette araştırma yapıp, makale yazarı arayan işverenleri bulmanız gerekmekte. Evde yapılacak işler içindeki bu iş imkanı için www.uzmankirala.com gibi eleman arama sitelerine de bakabilirsiniz. Makale yazarken yazdığınız her konu hakkında bilgi sahibi olacağınız için size mutluluk ve paranın yanında bilgi de katacak bu evde iş imkanı.

2) Anket Doldurarak Para Kazanmak

Bu evde iş imkanı biraz daha yavaş işlese de kazanacağınız miktar kesindir. Eğer güvenilir firmaların anketlerini doldurursanız en ufak güvenlik problemi de yaşamazsınız. Anket doldurarak para kazanma işinde size verilen anketleri doldurarak anket başına belli bir miktarda puan kazanırsınız. Bu internetten para kazanmak konusunda bu puanlar birleşerek ay sonunda para olarak hesabınıza yansıyacaktır. Size tavsiye edebileceğimiz şu siteler ile güvenli bir şekilde bu işi yapabilirsiniz:
tr.mysurvey.com uluslar arası çalışan bu şirket ile geniş bir anket listesine ulaşabilirsiniz. www.fikirpazari.web.tr puan kazanırsınız ve en sonunda nakit olarak hesabınıza yatar.

3) İnternetten Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler
Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler

Eğer herhangi bir konuda bilginize güveniyorsanız bu işi yapan neden siz olmayasınız ki? İnternetten para kazanma yollarından bir diğeri de internetten özel ders vererek para kazanmak. Bilginizi videoya çekin güzel bir anlatımla olması tabi ki baş şart ve www.udemy.com gibi ders sitelerine yükleyin. Her satın almada para kazanarak bilginiz sayesinde para kazanın. İş fikirleri arasında insanlara da en çok yarayacak olan evde iş imkanı diyebiliriz.

Şimdi gelelim Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler olarak el becerimizle ne işler yapabileceğimize…

1) Çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak

Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler
Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler

Bu evde iş imkanı aslında çok zamandır var olan ama son yıllarda önemi ve ücreti artarak yeniden gündeme gelmiş bir iştir. Özellikle bayanlara hitap eden bu işte, tecrübeliyseniz çok güzel paralar kazanabilirsiniz. İnternetten de bulabileceğiniz gibi çevrenizden de bu işi bulabilirsiniz. Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler konusunda da çocuk seven bayanlara en uygun iş diyebiliriz.

2) Bir şeyler üreterek para kazanmak

Ne olduğunun pek de önemi yok. Yeter ki üretin. İster örgü örün ve el işi hırkaları, kazakları, lifleri satın, ister çeyizlik dikin, ister sabun ister mum yapın. Ürettikçe karşılığını alabileceğiniz bu iş fikirleri ile siz de girişimci ruhunuzu ortaya koyarak para kazanabilirsiniz. Evde yapılacak işler dedik diye interneti kullanamayacağınızı ise sakın düşünmeyin. Ürettiğiniz ürünleri internetten satmak size ekstra gelir sağlayacaktır. Özellikle www.ebay.com sitesinden satacağınız ürünler tüm dünya ülkelerine gidebilecektir. Bu yüzden müşteri kitlenizi artırarak kazanç miktarınızı da artırabilirsiniz. Evde yapılacak işler konusunda en çok ticaret ruhunu barındıran evde iş imkanı diyebiliriz bu işe. Nazilli’de evde yapılacak işler olarak da organik ürünler yetiştirip, üretip satabilirsiniz. Buna yoğurt, peynir de dahil.

3) Ütü yaparak para kazanmak

para kazanmak
para kazanmak

Bu evde iş imkanı konusunda iyi bir ütüye ihtiyacınız olacak. Ve tabi bir de ütü yapmaktan nefret etmiyor olmanız. Ütüden nefret eden ve zamanı olmayan pek çok kadın ve ütü yapamayan bekar erkekler sayesinde oluşmuş bu evde iş imkanı sayesinde evde ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarına evde yapılacak ek işler olarak düşündüğümüzde de ister çevrenizden bu işi bulun, komşularınıza sorun; ister de internetten ilan vererek çevrenizden müşteri bulun. Evde yapılacak işler içinde olan bu evde iş imkanı ile zamanla müşterilerinizi artırarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz üstelik televizyon izleyerek ya da sohbet ederek.

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. evde iş imkanı arayan herkese tavsiyem artık bu siteye bakmaları gerektiği. internetten para kazanmak anlatılana göre çok kolay artık ben de uğraşıyorum hiç değilse bu yazılar hakkında bilgim oldu. Teşekkürler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here