Ev Hanımlarına Boncuk İşi-EVDE EK İŞ

Ev Hanımlarına Boncuk İşi-EVDE EK İŞ

Ev hanımlarına boncuk işi ile hane gelirine ek kazanç elde etme imkanı doğmuş olup günümüzün en revaçta ek işlerindendir. Evde boncuk işi, ev hanımlarının evde ki işlerini ve çocuklarını ihmal etmeden yapabilecekleri alternatif işlerden bir tanesidir ve günde 3-4 saat ayırarak ayda en az 800 TL ek gelir elde edebileceği gelir kapısıdır.

Evde boncuk işi çalışmaları şu şekillerde kendini gösterir; oya, dantel, paketleme, boncuk gibi işlerdir ve hemen herkes için yapması basit olan işlerdir. Ev ekonomisine katkı sağlamak amacı ile bir çok kadının yapabileceği bu basit işlere fazla zaman ayırmadan ilgi göstererek ayda en az 800 TL – 1000 TL kazanabilirsiniz. Gün geçtikçe elinizin daha da alışacağı bu ek iş sayesinde ileride daha da iyi kazançlar elde etmeniz mümkün.

Ev hanımlarına evde boncuk işi

Bu yazımızda ki amaç ev hanımlarına boncuk işi konusunda yardımcı olmak ve az da olsa aylık gelir elde etmelerini sağlamaktır. Bir çok firma da evde boncuk işi yapabilecek bayanlar aramakta ve bu firmalar sitemizin yorum kısmı sayesinde iş taleplerine cevap vermektedirler. Boncuk işleme işi kına kıyafetleri, nişan elbiseleri ve benzeri abiye elbiselerin üzerlerine pul, taş yada boncuk dikip işleme işidir. Parça başı fiyatlandırılır ve kazancı güzel, yapımı basit işlerdendir.

Boncuk İşi Veren Firmalar

Boncuk işi ile para kazanmak için daha önce de belirttiğimiz gibi günde 5 saatinizi bu işe ayırmalısınız. Bu sayede hem ev işlerinizden geri kalmaz hem de hiç de azımsanmayacak rakamlarda ek gelir elde edebilirsiniz. Bugün 1000 TL kazanmak için bir işyerine başvursanız ve günde 5 saat çalışırım sonra evime giderim deseniz, kimse bu parayı size vermez. Üstelik, yemek yol masrafı gibi ekstralar ile zaten kazandığınız para harcanır gider. Oysa ev hanımlarına boncuk işi gelirin yanı sıra, güvenli şekilde evlerinde para kazanmasını sağlar. Kimseyle muhatap olmadan, yemeğinizi hazırlayarak, misafirinizi karşılayarak, çocuklarınıza bakarak işlerinize vakit ayırabilir, dilediğinizde işi erteleyebilirsiniz. Bu rahatlık hiçbir işyerinde olmayacağı için boncuk işleme işi mantıklı bir seçenek olacaktır.

Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz boncuk işi çeşitlerine ek bazı firmalar çanta ve takı tasarım işleri de vermekteler. Gerek bu tip firmalara da çalışarak para kazanabilir gerekse yeteneğiniz doğrultusunda sizlerde takı tasarlayıp satabilirsiniz.

Evde boncuk işi yapmak istiyorsanız aşağıda ki yorum bölümüne aşağıda ki örnekte ki gibi ilan bırakmanız, iş verecek firmaların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

İstanbul-Güngören evde boncuk işi yapmak istiyorum. İsmim Leyla, 3 kişilik ekibimiz var, zamanında iş teslimi yapabiliriz. Parça başı 1 TL’den işlerinize talibiz.

Oylama

Bir önceki yazımız olan Organik Ürünler Satarak Para Kazanmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Ev Hanımlarına Boncuk İşi-EVDE EK İŞ” üzerine 8 yorum

  1. Merhaba. Ev hanımıyım. Boncuk işi yapmak istiyorum. Paketleme olabilir. Zamanında teslim etmek için elimden gelen her şeyi yaparım. Tekirdağ/Çorlu da oturuyorum.

Yorum yapın