Etsy ile evde iş imkanı

2
31
evde iş imkanı 2017
evde iş imkanı

Etsy ile evde iş imkanı

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Herkesin ek iş aradığı zamanlarda evde iş imkanı bulmak gerçekten zor olabiliyor. Türlü türlü para kazanma yolları arasından herkes kendine en uygun olan ek iş fırsatını ararken el becerisi iyi olan ve girişimci ruhlu kişiler için özel bir evde iş imkanı var. Bu ek iş fırsatında karşımıza www.etsy.com çıkıyor. Etsy ile evde iş imkanı, Türkiye’de az bilinse de dünyada oldukça yaygın kullanılan bu site sayesinde herkes para kazanabiliyor. İnternetten para kazanma yolları arasında da gittikçe yaygınlaşan bu sitede siz de yerinizi geç olmadan alın ve para kazanmaya başlayın.

Nedir bu Etsy?

Etsy, ana fikir olarak elde yaptığınız ürünleri satabileceğiniz bir site. İncelediğiniz zaman fark edeceksiniz ki Etsy, bünyesinde pek çok farklı ürünü barındırıyor. Aynı zamanda 20 yıldan eski olan ürünleri antika olarak satabilirsiniz de. Evde iş imkanı arayanlar için oldukça güzel bir imkan olay Etsy, ebay.com sitesinden el yapımı ürünler olmasıyla ayrılıyor. Ayrıca Etys, ebay.com sitesine göre daha az üyeye sahip bu yüzden de rahip sayıcı ciddi ölçüde azalıyor.

Etsy ile evde iş imkanı : Neler satabilirim?

Bu sorunun cevabı oldukça çeşitli.

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Resim yapıyorsanız her türlü resmi burada satabilirsiniz, takı yapabilirsiniz, örgü örebilirsiniz, mumlar veya doğal, dekoratif sabunlar yapabilirsiniz. Size ve yaratıcılığınıza kalmış olarak tüm ürünler çeşitlendirilebilir. Unutmayın, bu site sayesinde tüm dünya sizin potansiyel müşteriniz olacak.

Aklınıza gelebilecek her türlü dekoratif ürün de bu sitede satılabilir. İnternetten para kazanma yolları arasından olan bu iş imkanında birkaç yaratıcı dokunuşla ürünlerinizi özgünleştirdiğiniz takdirde kısa sürede güzel satışlar yapabilirsiniz.

Evde iş imkanı olarak yaratıcılık gerektiren bu işte, sadece para kazanmayacaksınız. Aynı zamanda günlerinizi ve saatlerinizi güzel geçirecek; stresten, üzüntüden kurtulacaksınız.

Etsy ile evde iş imkanı: Nasıl üye olunur?

Her gün üye olduğumuz siteler gibi düşünün. Bir kullanıcı adı ve de bir şifre… Ama işte burada unutmamamız gereken bir şey var ki o da kullanıcı adımızın aynı zamanda dükkanınızın ismi olacağı. İşte bu yüzden kullanıcı adı alırken iyi düşünün ve önceden ne tür ürünler satacağınıza karar vermiş olun. Satış temanıza uygun ve tercihen İngilizce bir kullanıcı adıyla artık siz de Etsy dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz.

evde iş imkanı
evde iş imkanı

Dükkanınız için bir bannera ihtiyacınız olacak. Kendi zevkinize göre basit bir şekilde yapabilirsiniz. İnternetten izleyeceğiniz birkaç basit video ile dükkanınızı renklendirmek çok kolay olacak. Eğer öncesinde bu banner hazırlanmışsa, üye olduğunuz an yükleyip, hazır olan evde iş imkanı fırsatınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Etsy ile evde iş imkanı: Satış nasıl yapılır, nasıl öne çıkarılır?

Etsy ile evde iş imkanı, size pek çok avantaj sunuyor. Basit ara yüzü sayesinde para kazanmak isteyen ve iş fikirleri konusunda istekli olan herkes kısa zamanda bu siteyi çözecektir.

Dükkanınıza ekleyeceğiniz ürünleri öne çıkarmak için anahtar kelimelerden faydalanmayı unutmayın. Ayrıca aklınızda tutmanız gereken bir diğer şey ise, İngilizcenin tüm dünyada genel bir dil olduğu. Ürün açıklamalarınızın ve anahtar kelimeleriniz İngilizce olması müşteri sayınızın artması için oldukça önemli. Para kazanma yolları ararken pek çok seçenek çıksa da bu iş fırsatının güzelliği tüm dünyaya hitap edebilmeniz.

İkinci olarak ürün fotoğraflarının ayrıntılı ve güzel çekilmiş olmasına dikkat edin. Işığı güzel ayarlayın ve göze hitap etmesini sağlayın. Unutmayın, vitrini güzel olmayan bir dükkandan gerçek hayatta da kimse alışveriş yapmaz. Para kazanma yolları konusunda bu iş fikrinde gereken önemi gösterirseniz para kazanmanız kaçınılmaz.

Başka bir konu ise indirimler ve hediyeler. Bu sitede ticaret yapmanın gerçek hayattan çok fazla farkı olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden aralıklarla yapacağınız indirimler ve hediyeler sayesinde satışlarınızı her daim canlı tutabilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları arasında da olan bu evde iş imkanı sayesinde dükkan kirası vermeden ticaret yapacaksınız. İş fikirleri ararken karşınıza çıktıysa çok şanslısın çünkü neredeyse hiç sermayeniz olmadan iş kurma fırsatına ulaşmış olacaksınız.

Ürünlerinizin tanıtımı için satışlarınız ilerlediğinde sosyal medyada hesaplar açabilir, buradan da reklamınızı yapabilirsiniz. Unutmayın, dükkanınızın bağlantısını paylaşabildiğiniz her yer sizin reklam tabelanız olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

  1. Aslında ingilizce bilene çok kolay bi sistem. İş fikirleri arayanlara guzel tavsiye olmuş
    Ben de evde iş imkanı olarak yapmak istiyorum. Küçükken mumları eritip süslerdim. Belki yine öyle yaparım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here