English Home Çalışma Saatleri 2018

0
17

Son dönemde kadınların gözdesi olan ve ev tekstili üzerine hizmet veren markalardan birisi olan English  Home; artık her AVM ‘de görmeye alıştığımız markalardan birisi haline gelirken, AVM ‘lerin dışında kendi şubelerinin de sayısını hızla artırmaya devam ediyor. Sahadaki bir çok rakibini de bu yolda geride bırakan English Home ‘un sektöründe ciddi anlamda zirveye oynayan markalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bizler de bu yazımızda sizlere kısaca English Home markasından bahsederek, English Home çalışma saatleri 2017 yılında kaçtan kaça kadar izah etmeye çalışacağız.

English Home Kaça Kadar Açık

Az öncede belirttiğimiz üzere English Home ‘un hem kendi şubeleri hem de AVM içlerinde şubeleri bulunduğu için çalışma saatleri; AVM içinde olan mağazalar için ilgili AVM ‘ye göre belirlenmektedir. AVM ‘lerde bulunan English Home mağazlarının açılış kapanış saatleri; saat 10:00 ile saat 22:00 arasıdır. English Home ‘un kendi şubelerinin açılış kapanış saati ise; saat 09:00 ile saat 21:00 arasındadır. Her iki mağaza için de herhangi bir öğle arası molası söz konusu olmayıp, şubeler bu saatler arasında hep açık ve hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Cumartesi ile Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde de açıktır. Bayram günleri biraz geç açılabilmektedir. Ancak tamamen bir kapalılık durumu söz konusu değildir.

English Home Kime Ait

English Home markası; Turgut Aydın Holding ‘in iştiraklerinden birisidir. Yaklaşık olarak Türkiye ‘de 290 ‘dan fazla şubesi bulunan English Home; aynı zamanda yurt dışında da bir çok mağazaya sahiptir. Yurt dışındaki mağaza sayısı 110 civarı olan English Home ‘un bu mağazaları; Bulgaritstan, Yunanistan, Romanya, Polonya ve Ukrayna ‘da bulunmaktadır.

English Home Kampanyaları

Dönemsel olarak çok ciddi indirimlere gidebilen English Home  tarafından düzenlenen bu kampanyalara English Home ‘un resmi internet sitesi olan www.englishhome.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bültene üye olarak güncel kampanyalar ve yeni ürünler hakkında da bilgilendirilme talebinde bulunabilirsiniz.

English Home ‘da Şikayet ve Öneri İçin İletişim Kanalları

Kısa sürede Türk insanının gönlünü fetheden English Home; her türlü konuda da geri dönüşe sıcak bakıyor. Marka ile ilgili ya da mağazalarıyla ilgili her türlü istek ve önerinizi ya da şikayetinizi; ister English Home ‘un müşteri hizmetleri hattı olan 0 850 290 39 48 noluu telefonu arayabilirsiniz, isterseniz de web sitesinde bulunan BİZE ULAŞIN bölümünden talebinizi iletebilirsiniz. Direkt olarak BİZE ULAŞIN bölümüne girmek isteyenler bu linke https://www.englishhome.com.tr/bize-ulasin/  tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.