En iyi anket siteleri 2018

En iyi anket siteleri 2018

Para kazandıran anket siteleri 2017

Bilenler için son yılların en moda evde ek kazanç yöntemleri arasında olsa da, bilmeyenler için hala muamma gibi görülen ve çekimser yaklaşılan bir ek gelir yöntemidir. Boş zamanlarınızı değerlendirerek, evinizde online olarak anket doldurarak para kazanmanız mümkün. Evet, internet ortamında her açılan kapının arkasında ne olduğunu maalesef önceden tahmin etmek çok zor. Art niyetli kimseler, ek gelir ihtiyacını karşılamak adına iş arayan kişilerin emeklerine göz dikerek, ödeme konusunda pasif kalıyorlar. Sizinde aklınızda bu tarz kuşkular varsa, en iyi anket siteleri 2017 başlıklı bu yazımız tamda size göre. En iyi anket siteleri 2017 yılında, geçerliliğini ne kadar koruyor? Gerçekten kazandırıyor mu? Aklınızdaki tüm soruları giderecek cevapları bu yazımızda bulabilirsiniz.

en-iyi-anket-siteleri-2017
en-iyi-anket-siteleri-2017

Araştırmalarımız ve deneyimlerimiz sonucunda, ödeme yapan en iyi anket sitelerini sizler için toparladık. Bir e-posta adresi ile hesap açabileceğiniz bu siteler, farklı koşullara bağlı olarak anket yapmakta ve ödeme gerçekleştirmektedir.

Ödeme yapan en iyi anket siteleri 2017 yılında da, halen popülerliğini koruyor olsa da, bazı sitelere üye olurken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Zira bazı anket siteleri, üyelik için sizden ücret talep edebilir. Ki bu tarz sitelere kesinlikle itibar edip, ücret ödemeyin. Anket sitelerinin bazıları direkt olarak para kazandırmakta, bazıları ise çeşitli ödüller vermektedir. Sitelere üye olurken, eğer varsa mutlaka Türkçe linklerden kayıt olmalısınız.

2017 Anketlerden para kazandıran siteler listesi

Valued Opinions: Genellikle, anket karşılığı ödül veren anket sitelerinden birisidir. Cep telefonunuza gönderilecek hediye çekini, hattınıza yükleyerek operatör hattınız için farklı ödüller, paketler yüklemenize olanak tanır.

Mobrog anket şirketi: Mobrog yine en iyi anket siteleri 2017 yılında da, faaliyetlerine devam eden anket siteleri arasındadır. İster cep telefonunuzdan, ister bilgisayar ya da tabletinizden online anket oldurarak para kazanabilirsiniz. Ancak anket şirketi ödemeyi sadece, PayPal ile yapıyor. PayPal uluslararası bir para transfer aracı olsa da, 2016 yılı içerisinde maalesef ülkemizdeki yasal yükümlülükleri yerine getirmediği için faaliyetlerine son verilmiş bir şirkettir. Ancak kısa süre içerisinde, yükümlülükleri yerine getirerek tekrardan aktif olacağını duyurdu.

Fikir pazarı: En iyi anket siteleri 2017 yılında, faaliyette olan firmalardan birisidir. Çevrimiçi anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları, Carrefour’da kupunlara dönüştürerek kullanabilirsiniz.

Toluna: Tanınmış çevrimiçi anket firmalarından birisidir. Eğlendirici içeriği ile, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunan Toluna, gerçeğe dönüşen sanal hediyeler şeklinde farklı bir sunum yapıyor. Spor aletleri, dijital fotoğraf makineleri, tatil ve daha birçok ödül, sizleri bekliyor.

Talk online panel: Avrupa’da yer alan temsili ofisleri ile, Türkiye dahil dünyanın neredeyse tamamında online anketler düzenlemektedir. Doldurduğunuz her anket size puan kazandırırken, kazandığınız puanları hediyelere dönüştürerek puanınız ölçüsünde hediye kazanabilirsiniz. Tanınmış anket şirketleri arasında yer alan Talk Online Panel, bugüne kadar yaklaşık 2.5 milyon anket yayınlamıştır.

Daedalus Online: Yine puan sistemi ile çalışan, ve hediyeler veren anket sitelerinden birisidir. Kuralları diğer anket şirketlerine nazaran, biraz daha katıdır demek yanıltıcı olmaz. Ancak puanlama sistemine baktığımızda, biraz daha yüksek puan veren anket siteleri arasında yer almaktadır.

Myiyo: İnternet üzerinde bulunan, sağlam anket sitelerinin başında gelen Myiyo, yine puan sistemi ile çalışan ünlü bir anket sitesidir. Puanlarınızı PayPal veya banka hesabınıza para olarak aktarabilir, daha sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Anketlio: Kazanacağınız puanların karşılığında, farklı hediyeler alabileceğiniz anket sitesidir. Anket doldurmanın yanı sıra, referanslarınız sayesinde hediyeler kazanmanızda mümkündür. Anket başına gelir sağlarken, gold veya platin üyelikler alarak kendi anket ağınızı oluşturarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ödeme yapan en iyi anket siteleri 2017 başlığı altında, sizlere araştırmalarımız neticesindeki en sağlam anket sitelerini sunduk. Bu anket sitelerinin neredeyse tamamı, puan sistemi üzerine çalışmaktadır. Örneğin 20 TL kazanmak için 3000 bin puana ihtiyacınız varsa, anketin zorluk derecesine göre anket başı, 15 ile 200 arasında puanlar kazanabilirsiniz.

Oylama

Bir önceki yazımız olan 2019 Evde davetiye işi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“En iyi anket siteleri 2018” üzerine bir yorum

  1. Myiyo anket sitesini daha önce kullanan biri olarak listede olması beni sevindirdi açıkcası. Ödeme aldım, anket işi hem zevkli hemde sabır gerektiren bir iş ancak karşılığını aldıktan sonra anket doldurma işi ve sonuç olarak internette iken ve evinizde ek gelir kim istemez ki?

Yorum yapın