En fazla para kazandıran işler 2019

2
19
para kazandıran işler

Dara düştüğümüzde hemen google’a sorarız en fazla para kazandıran işler 2019, hız para kazanmanın yolları, para kazandıran ek işler, evde para kazandıran işler, para kazandıran iş fikirleri gibi ve sonrasında beklenti içine gireriz, o gün şanslıysak belkide.

Dünyadaki bütün canlılar gibi bizlerde alışkanlıklarımızın ötesine geçmekte zorlanırız. Bu yüzden çoğu insan kendi yeteneklerini keşfetmeye bile fırsat bulamadan yıllarca devam ettiği işte çalışmak zorunda kalıyor. Ev kredisi, araba taksiti, kredi kartı derken sevmediğimiz işlerin mahkumu oluruz.  Halbuki denemeliyiz.. kendimizi keşfetmeliyiz.. yeteneklerimizin farkına varmalı ve mutlu olmalıyız. Biz kafamızı işten kaldırmaya fırsat bulamadığımız halde çok küçük rakamlara çalışırken, başka insanlar en fazla para kazandıran işler 2019 i keşfedip hayatın tadını çıkarıyorlar.

Günümüz şartlarında ufak bir araştırmayla yeni bir iş kurmak çok kolay. Bunun yanında devlette desteğini esirgemeyip “girişimci” olan binlerce kişiye iş imkanı sunuyor. Bizim için de geriye yalnızca kendimizi tanıyıp mutlu olacağımız bir iş kolu seçmek kalıyor. İşimizi seversek otomatik olarak para da kazanıyoruz. Hem kariyer yapıp hem kazanç sağlamış oluyoruz. Bazen en fazla para kazandıran işler 2019  hayal gibi geliyor ama bu işlerde ciddi ciddi para kazanan insanlar var. Sadece doğru zaman ve doğru işi seçmek gerekiyor.

Dünyanın bütün bilgilerine ulaşmanın saniyeler sürdüğü bu yüzyılda en para kazandıran işleri keşfetmek ve o işleri yapmak sanıldığı kadar zor değil.  Sadece biraz araştırma ve cesaret gerekiyor. Bu para kazandıran işler ‘i sizler için listeledik;

Organik Ürün Üretimi

Çoğu insan artık binaların olduğu şehirlerde yaşıyor. Köy hayatı neredeyse kalmadı. Çoğu tarım arazisi harap oldu ve çiftçiler iş olmuyor gerekçesiyle işlerini bıraktı. Taze organik yiyeceklerin yerini büyük firmaların, hormonlu yiyecekleri aldı. İnsanların çoğu yediklerinden hiçbir tat almadıklarını sık sık dile getirdikleri bu zamanda bunu fırsat bilerek yapılacak çok güzel bir iş kolu ortaya çıktı. Hem insanların ihtiyaçlarını karşılayacak hem de en para kazandıran işler için organik ürün üretimini örnek verebiliriz. Bunun için çok büyük bir tesisinizin olmasına gerek yok. Köy hayatını seviyorsanız bu iş tam size göre.

Seyahat Blog Yazarlığı

Hem tatil yapıp hem çalışmak.. kulağa gerçekten de çok hoş geliyor. Son zamanlarda internette sürekli karşılaştığımız, birçok insanı imrendiren bir meslek. Bu mesleği yapmak için gerekli olan; fotoğraf makinesi, iyi bir internet bağlantısı ve yazdıklarımızı dile getirebileceğimiz güzel bir kalem. Bloğu güncel tutmak işin en önemli şartlarından bir tanesi. Sürekli rota değiştirmek, yeni yerler keşfetmek, yöresel yemeklerin tadına bakmak, paylaşmak insanı gerçekten cezbediyor. Her gün yeni bir şey keşfetmek yeniden doğmak gibi. Seyahat bloğu 2017 yılında para kazandıran işler arasında bir meslek. Vaktiniz ve enerjiniz varsa bu işi yapmamak için hiçbir nedeniniz yok.

Pastacılık

Rengarenk pastaların arasında kaybolup kara kazanmak bir çok bayanın hayalidir. Artık çoğu ev hanımı butik pastalar yapıp satıyor. Hatta bu iş için işlerinden ayrılanlar bile var. Pastacılık bir tutkudur. İnsanların mutlu günlerinde dileklerine ortak olmaktır. Şimdi birçok firma pastacılık kursu veriyor hem de oldukça uygun fiyatlara. Sizlerde bu kurslara gidip yeteneğinizi hayal gücünüzle birleştirip mükemmel pastalar yapıp satabilirsiniz. İster evinizde hobi olarak, isterseniz de ufak bir pastane açıp ticarete başlayın. Hatta işlerinizi ilerletip büyük pastanelere iş yapmayı teklif edin. Bu zevkli işi paraya çevirmek artık çok basit.  

Borsa

Paramızı yönetmek ve kar elde etmek borsa ile mümkün olan bir iştir. Birçok site insanların borsa oynamasını teşvik etmek için sanal paralar veriyor. Araştırmalarla elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda borsaya küçük bir yatırım yapıp bilgi ve deneyimlerimizle borsayı iş haline getirebiliriz. Elimizin altında internet olduğu sürece borsa hakkında her şeyi en ufak ayrıntısına kadar öğrenebiliriz. Hatta bazı firmaların temin ettiği e-kitaplardan eğitim alabiliriz. Borsa, zamanla deneyim kazandığımız, kolay kar edebildiğimiz bir iştir. Doğru yatırımlarla %100 kar edebiliriz. Ancak dikkat etmemiz gereken birkaç püf noktasını kaçırmamak gerekir. Doğru zamanda alım-satım yapmak ve güvenmediğimiz kişilerin tüyolarına kulak vermemek.  Borsa, kendi bütçe ve bilgimizle ömür boyu para kazanabilmemize imkan sunan bir sektördür.

Doğum ve Düğün Fotoğrafçılığı

Doğum ve düğün fotoğrafçılığı 2019 yılında en çok kazandıran meslekler arasında. Bunu nedeni; öncelikle dokuz aydır beklediğiniz canınızdan bir parça olan bebeğinizin, doğum ve doğum sonrası anlarını ölümsüzleştirmek. Bu işi yapmak için hastanelerle anlaşabilirsiniz. Anlaşma gerçekleştiği takdirde doğum anının en muhteşem görüntülerini yakalayabilir ve ailelerle paylaşabilirsiniz. Bebeğin doğum fotoğraflarından sonra birde yeni  trend olan bebek konsept fotoğrafları çekilir. Burada minik bebekler, çeşitli konseptlerle hazırlanmış olan ortamlarda, şirin kıyafetler giyip  fotoğrafçılar yardımıyla poz verirler.

Gelelim düğün fotoğrafçılığına; düğünlerde zaten her şeyin fiyatının iki katına çıktığını düşünürsek fotoğrafçıların bu sektörde iyi para kazanması da gayet normaldir. Bir kaç yıldır gelin ve damatlar klasik pozlar yerine özgün fotoğraflar çektirmeyi tercih ediyorlar. Bu nedenle de elini damadın omzuna koyan gelinden ziyade birlikte atlayıp zıplayan gelin-damat pozları ortaya çıkıyor. Çok eğlenceli olasının yanı sıra farklı ve kaliteli olmanın gerektiği bu sektörde deneyim ve yetenek en önemli etken. Şimdiki düğün fotoğrafları bir-iki saatte bitmeyip günlerce sürebiliyor. Fotoğrafçı sabahtan akşama kadar gelin ve damatla vakit geçirip onların en doğal anlarını yakalamaktadır. Ayrıca son zamanlarda revaçta olan denizin içinde çekilen fotoğraflar için de extra çaba gerekiyor.

Gerek doğum olsun, gerek düğün olsun insanın hayatının en güzel günleridir. Bu özel günlerinde insanların mutluluklarına ortak olabileceğiniz bir meslek seçmek isterseniz, fotoğrafçılık tam size göre.

İnternet Mağazası Açmak

Günümüzde insanların büyük bir kısmı çalışıyor ve hemen hemen herkesin elinin altında bilgisayar oluyor. Çalışmaktan çoğu şeye vakit ayıramadığımız gibi alışverişe de vakit ayıramadığımız zamanlar oluyor. İşte burada “internet mağazacılığı” devreye giriyor. Girişimci ve yetenekli insanların bu sektörde para kazanması çok kolaydır. Öncelikle yapılması gereken bir web sayfası açmak. Daha sonra sektörde neyin daha fazla satılacağını ufak bir araştırmayla öğrenmek. Hangi ürünü satacağımıza kara verdikten sonra pazar araştırması yapıp ürün fiyatlarını ve kalitelerini elemek.  İlk etapta ürün almadan dropshipping yöntemi ile ürün satışımızı gerçekleştirebiliriz. Dropshipping; firmaların toptancılardan aldığı düşük fiyatlı ürünlerin üzerine kar koyarak satış yapmanızı sağlayan bir sistemdir.  Web sitesi zor ben açamam derseniz 2-3 dakikanızı ayırarak açacağınız sosyal medya hesaplarından da satış yapabilirsiniz. Hatta bu şekilde kullanmadığınız ürünleri bile satabilirsiniz. Gerçekten çok çeşitlilik gösteren bir ürün yelpazesine sahip internet mağazacılığında  kolaylıkla öğrenebileceğiniz el yapımı işlerinde satışını yapabilirsiniz. Bu sayede hobinizden de para kazanmış olursunuz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz iş kolları, 2019 yılının en çok kazandıran işleri ‘nden bazıları.  Çok düşük maliyetlerle başlayabileceğiniz bu işleri büyütmek sizin elinizde. Hep imrenilen “mutlu olduğu işten para kazanmak” bir adım uzağınızda.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

  1. İnternetten her gün 5$ kazanmak istermisiniz ? Sıfır sermaye ile çok kolay üye olduğunuz sayfayı arkadaşlarınız bir kere tıklasın size dolarlar gelmeye başlıyor. Siteye üye olunca hiç bir şey yapmadan 2$ veriyor.Size 3$ toplamak kalıyor. Ödemeleri paypal ile yapıyor.
    Kısacası sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Sizin sayfanızı tanıtmak, sayfanız görüntülendikten sonra gelsin paralar. Bol kazançlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here