El İşi Yaparak Para Kazanmak

4
58
Evde iş imkanı el işi

Evde iş imkanı el işi

Kadınların daha doğrusu özellikle ev hanımlarının en büyük dinlenme ve stres atma yöntemi olan el işi yaparak para kazanmak işi uzun yıllardan beri bir ek gelir yöntemiydi. Fakat artık geçmiş yıllara göre şöyle bir değişikliğimiz var ki adı “internet”. Artık insanlar internet yardımıyla ürettikleri her türlü şeyi geniş kitlelere pazarlama imkanı buluyorlar. İnternet piyasası ile birlikte oldukça genç olan bu pazarda siz de yerinizi alıp büyük fırsatlar elde edebilirsiniz.

Eskiden herkes çeyizini kendisi hazırlar, hırkasını kendisi örebilirdi ama değişen yaşam şartları ile birlikte kadınlar buna zaman bulamamaya başladılar ama bu demek değil ki el örgüsü hırkalardan ve çeyizlerden vazgeçecekler. İşte bu şekilde el işi yaparak para kazanma fırsatı oluştu. Üstelik bu evde iş imkanı işini yapmak için illa ev hanımı olmanıza da gerek yok. Akşam işten geldikten sonraki televizyon izleme ya da dinleme zamanlarınızı bu şekilde değerlendirip dinlenirken, rahatlarken para kazanabilirsiniz.

El işi yapmayı hobi haline getirenler içinse mükemmel bir fırsat olan bu evde iş imkanı, gün içinde en sevdiğiniz zamana dönüşecek.

Evde el işi veren firmalar

Eğer el iş yaparak para kazanma işine karar verdiyseniz burada karşınıza iki farklı yol ayrımı çıkıyor. Bu ayrımlardan ilk kendi ticari zekanızı ve pazarlama becerinizi kullanarak yaptıklarınızı kendiniz satmanız. Hatta şu an evinizde olan kullanılmamış olanları bile satabilirsiniz. Çevrenizde de satışlar yapabilirsiniz ama burada en önemli satışı www.gittigidiyor.com gibi sitelerle yapabilirsiniz. Hatta www.ebay.com ile tüm dünyaya satışlar gerçekleştirebilirsiniz, Türk motifli, Osmanlı motifli işleri satan büyük bir piyasa da Ebay sitesinde bulunmakta.

Ayrıca yeni yeni açılan 2.el eşya satma siteleri de size yardımcı olacaktır çünkü burada satılan kıyafetler her zaman ikinci el olacak diye bir şey söz konusu değil. İnsanlar yeni şeyler üretip burada satmaya çoktan başladı bile. Siz de kısa bir Pazar araştırmasından sonra uygun fiyatlarla satarak işinizi kısa sürede büyütebilir ve mükemmel bir gelir imkanına dönüştürebilirsiniz.

Bu evde iş imkanı konusunda karşınıza çıkacak bir diğer yol ise çeyiz firmalarından ya da kişisel olarak sipariş alarak çalışmak. Yani yaptığınız ve sattığınız kadar kazanmak yerine aldığınız sipariş üzerinden  kazanırsınız.

Her iki iş fikirleri de size güzel paralar kazandıracaktır üstelik yorulmadan. Bu para kazanma fırsatını git gide büyüterek sizin için inanılmaz bir gelir kaynağı olmasını sağlayabilirsiniz. Araştırmalar ve anketlerin belirttiğine göre insanların %70’i gibi ciddi bir yüzdesi evinde kendi işini yapmak istiyor. Bu iş fikirleri ile siz de %70’in istediği o imkana kavuşacaksınız ve evinizin rahatlığında para kazanacaksınız.  Kim bilir belki bir gün bu işi geliştirip ek gelir değil ana işiniz olarak bunu yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here