Ekomini Çalışma Saatleri 2020

0
23
ekomini calisma saatleri

Günümüzde mahalle bakkallarının yerini; artık yine mahalle bakkalları ayarında mini marketler zincirleri aldı diyebiliriz. Bu marketler zinciri arasında da dikkat çekenlerden birisi de Ekomini marketler zinciri.. Şimdi size bu yazımızda; Ekomini çalışma saatleri 2020 yılı en son bilgilerini, kime ait olduğu, vs. Gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

Ekomini Kaçtan Kaça Kadar Açık

Ekomini çalışma saatlerine baktığımızda; mesainin saat 07:00 itibariyle başladığını, saat 00:00 itibariyle de sona erdiğini görmekteyiz. Hafta sonu tatil günleri olan Cumartesi ve Pazar günleri de Ekomini şubeleri açıktır. Öğle arası içinde marketler kapanmamaktadır. Mesai saat 07:00 ile saat 00:00 arasında kesintisiz devam etmektedir.

Ekomini Hakkında Kısaca

Asıl olarak Efes Pazarlama Dağıtım ve Ticaret bünyesinde bulunan Ekomini marketler zinciri; 2012 yılının başında kurulmuş ve faaliyete geçirilmiştir. Sektördeki rekabette kısa sürede iddialı bir şekilde yükselmeye devam eden Ekomini, kısa süre içerisinde üst sıralarda kendisine yer bulmuş, perakende marketler zincirleri arasında adını duyurmayı başarmıştır. Firmanın hedefleri arasında Türkiye ‘de en fazla mağazası olan marketler zinciri olma hedefi bulunmaktadır.

Ekomini Şubesi Olmak İsteyenler Ne Yapmalı

Yeri gelmişken Ekomini şubesi olmak ve kendi işini kurmak isteyenler için de birçok imkan sunuluyor. Ekomini şubesi açmak isteyenler ister Ekomini ‘nin genel müdürlüğünün telefon numarası olan 0 216 586 80 00 nolu telefondan arayabilir, isterlerse de Ekomini ‘nin kurumsal internet sitesi olan www.ekomini.com.tr  üzerinden bayilik başvurusu yapabilirler. Direkt olarak bayilik formuna ulaşmak isteyenler http://www.ekomini.com.tr/ekomini-acmak-istiyorum  linkini kullanabilirsiniz.

Bayilere Destek Veriliyor

Ekomini market açmak isteyenlere genel merkez tarafından birçok konuda destek veriliyor. Ayrıca anahtar teslim bir şekilde dekorasyonları tamamlanmış mağazanız hazırlanıyor. Açılacak market için 30 metrekare ve 100 metrekare arasında bir emlak olması isteniyor. Ortalama bir şekilde Ekomini marketi açmak isteyenlerin yaklaşık 25 bin – 30 bin TL civarında bir sermayeye ihtiyacı var. Ayrıca yine Ekomini açmak isteyen kişilere kira desteği de veriliyor. Aynı zamanda hazırlanacak mağazanın alt yapı hizmetleri de Ekomini merkez tarafından sağlanmaktadır. Mağaza açıldıktan sonra Ekomini merkezden gelecek uzman ekiplerce eğitim imkanı da sunulmaktadır.

Kazanç İmkanları

Franchise sözleşmesi yapılması sonrasında; mağazanın edeceği tüm kâr işletmeciye kalmaktadır. Dolayısıyla Ekomini bayiliğinin cazip franchise imkanlarından birisi olduğunu söyleyebiliriz.

İletişim

Ekomini ile ilgili herhangi bir konuda iletişim kurmak için web sitesindeki iletişim formunu http://www.ekomini.com.tr/dilek-ve-onerileriniz linkinden kullanabilir ya da az önce verdiğimiz 0 216 586 80 00 nolu telefondan irtibat sağlayabilirsiniz. Bu irtibat kanallarını istek, öneri, şikayet ya da sorularınız için kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şok Market Çalışma Saatleri 2020 başlıklı makalemizde aktüel ürünler ve şok market hakkında bilgiler verilmektedir.