ERSAĞ İLE EK İŞ FIRSATI

3
46
Evde iş imkanı
ek iş

ERSAĞ İLE PARA KAZANMAK 

Çalışmak ve evde iş imkanı fırsatına sahip olmak herkes yıllardır ek iş olarak katalog satış işlerine yöneliyor. Para kazanma yolları her geçen gün çeşitlense de bazı iş fikirleri yıllarca geçerliliğini korur. Katalog satışları da bu iş fikirleri arasından biri. Ek iş arayışı içinde herkes kendine uygun olanı ararken eğer siz de girişimci ruha sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, kesinlikle yazımızın devamını okumalısınız.

Ersağ Nedir? Bu ek iş nasıl yapılır?

Ersağ, yıllardır çevreye olan duyarlılığı ile birlikte sağlıklı ve tamamen yerli temizlik ürünleri üreten bir firmadır. Sürekli yenilikçi çalışmaları ile gündeme gelen Ersağ, tüm dünyaya hitap eden bir temizlik markası olmayı hedefliyor ve ülkemizdeki hedefini gerçekleştirmiş durumda.

Biraz girişimcilik ruhu ve biraz da pazarlama yeteneği sayesinde, üretimden alıp arada hiçbir aracı olmadan yüksek karla satış yapabilirsiniz. Ersağ ile para kazanmak sanıldığından çok daha avantajlı.

2006 yılından beri network sistemi (katlı pazarlama ağı) ile satışlarını sürdüren Ersağ, şu zamana kadar pek çok girişimciye oldukça yüksek miktarlarda para kazandırmıştır ve ek iş fırsatı sunmuştur. Evde iş imkanı olarak adını fazla duyurmamış olan Ersağ, rakiplerinizin az olması avantajı ile size daha çok kazandıracak. Eğer ev hanımı iseniz ve arkadaş çevreniz çoksa bu işi yapmaya başlamak için bir an bile düşünmeyin. Ersağ ile para kazanma işi, çevresi biraz olsun geniş olan herkes için uygun bir ek iş olacaktır.

ek iş
ek iş

ERSAĞ İLE PARA KAZANMAK

BU EK İŞ İMKANI NASIL YAPILIR?

Ersağ ile para kazanma aslında çok kolay olan birkaç adımla birlikte oluyor.

İlk olarak www.ersagtemizlik.org/ersag-uyelik-basvurusu/ adresinden üye kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz. Tamamen ücretsiz ve sermayesiz olacak bu ek iş sayesinde para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ersağ, sizi bilgilendirdikten sonra siz de bir satış temsilcisi olacaksınız. Üstelik kendiniz için sipariş ettiğiniz ürünler de temsilci fiyatından olacağı için Ersağ ürünlerini indirimli olarak elde edebileceksiniz. Bu evde iş imkanı fırsatında her bir satıştan yaklaşık olarak %20 / %25 kar elde edeceksiniz ve her siparişinizde sizin için özel gelen hediyeler işe birlikte.

Ersağ ile para kazanmak bununla da sınırlı değil. Sponsor üye kavramıyla prim alarak ek iş gelirinizi katlayabilirsiniz.  Kendi bünyenizde sponsor olarak temsilci yaptığınız her yeni kişiden onların satışları doğrultusunda Ersağ temizlik firmasında prim de alacaksınız. Ek iş fırsatı size durmadan gelir getirecek ve çalışmasanız bile geliriniz olacak. Komşularınıza, akrabalarınıza, gittiğiniz her çevrede satış yaparak hem ağınızı büyütebilir hem de gelirinizi artırabilirsiniz. Bu evde iş imkanı fırsatının aslında tam olarak bir yeri yok ve işinizi çantanızda her yere taşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ek iş arıyorum 2018 Ek iş veren firmalar başlıklı makalemizde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here