Ek iş arıyorum 2018 Ek iş veren firmalar

4
5
Ek iş arıyorum

Ek iş arıyorum 2017, part time iş arıyorum, evde iş imkanı, yarı zamanlı iş, ek gelir elde etmenin yolları, internet üzerinden para kazanma, serbest zamanlı çalışma gibi konuları kapsayan siz internet kullanıcılarına yardımcı birçok makale ile sizlerle ek iş arıyorum serüvenine başlayacağız. Bazı arkadaşlar şu düşünceye kapılabilir, Ya madem gelir elde etmenin yollarını biliyorsunuz neden bu kadar yayıp rekabet ortamı yaratıyorsunuz? Diyenleriniz olmuştur.
Ek iş ile ilgili sizlere sunabileceğimiz bilgiler çok fazla, evde yapılablecek, internet üzerinden para kazanma, para kazanma yolları bir hayli var. Biz bunların sadece bir bölümünü uygulayabiliyoruz, işimiz sadece bu yöntemlere bağlı olarak para kazanmak değil tabi ki, Ana işimiz dışında ek gelir olarak emek harcandığında çok iyi yerlere gelinebilecek mükemmel buluşlar diyebilirz. Bu buluşlar kimileri tarafından çoktan keşfedilmiş kimilerimiz içinde hala yeni duyulmakta diyebiliriz.

Para kazanma yolları

Ek iş arıyorsunuz ancak ne iş yapacağınızı bilmiyorsunuz, çok doğal! Size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Ek gelir elde etmek için internet üzerinde neler yapabileceğinizin tespitini iyi yapmanız gerekiyor, aksi halde geldiğiniz noktaya hiçbir yol katetmeden geri dönmek zorunda kalabilirsinz. Sessiz bir ortamda sakin bir kafayla düşünün! Siz hangi yeteneklere sahipsiniz? Bilgisayar bilginiz, program bilginiz, dil bilginiz veyahut özel bir yeteneğiniz ne var? Gözden geçirin…

Yapacağınız iş ne olmalı, Karar aşaması

Bilgisayar bilgim iyi, Photoshop, Fireworks ve hatta Dreamvawer’i orta derecede biliyorum. Zamanınız var ise hiç durmayın heyecanlı sektörler sizi bekliyor, Yeteneklerinizi geliştirin, ufak projelerle yola koyulun, bunun için bir şirket açmanıza ne hacet! Projeler bulabilmeniz için birçok yöntem var, Dilerseniz Türkçe dilerseniz Yabancı kaynaklardan bulabilirsiniz, nasıl mı?

Proje Bulma Siteleri

Türkçe kaynaklar olarak webmaster ve ilgili konuları içeren Türkiye’nin en kaliteli sitelerine referans davetiye ile veya özel iletişim ile üye olup mevcut açılan iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Sabır bu esnada ciddi anlamda devreye girmeli, Çünkü açılan ilanlar sizin yeteneğinize uygun olmayabilir yada daha alt seviyede kalabilir veyahut verilen proje ilanının bütçesi çok düşük olabilir. Genelde son seçenek karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Hiç kaçırmayın, tek yapmanız gereken samimiyetle proje sahibiyle konuşun, bu işi alacağınızı aslında projenin değerinin benim gözümde daha yüksek olduğunu dile getirin fakat referans amaçlı bu projeyi alacağınızı altını çizerek söyleyin. Aksi halde yapılan projeye referans bulamazsanız, bir sonraki için çok çaba harcamanız gerekebilir, yeni proje kabulü ve bir önceki projenizin kalite açısından değerlendirilmesi.

Web sitesi yaparak para kazanma

Web tasarım ile ilgili yabancı kaynaklara örnek olarak eski adı Elance yeni adı Upwork sitesini örnek verebiliriz. Burada da ciddi anlamda referans kazanmak için biraz efor sarf etmeniz gerekecek, sonrasında proje bulmanız, müşteri edinmeniz kolaylaşacaktır. Bir diğer site Türkiye’de emsallari bulunan bionluk, uzmankirala ve sadeceon sitesi mantığında çalışan aslında bu sitelere de kaynak oluşturan 5 dolara ne yapabilirim’in cevabı olan site fiverr. Üye olup sizde 5 dolara yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. 5 dolara Türkçe-İngilizce 100 kelimelik bir metni çevirebilirim veya 30 sn’lik Türkçe reklam filmi seslendirebilirim diyebilirsiniz, tamamen sizin yeteneğinize, yapabileceklerinize bağlı. Bu ek iş imkanlar ‘ının hepsini evde yapılabilecek ek işler kapsamında değelendirebilirsiniz. Günlük olarak kazancınızı ne kadar hedeflediğinize bağlı olarak değişkenlik göstersede günlük en az 2 saatlik bir çalışma ile bile evinize ek gelir sağlayacak ciddi projeler yapabilir bu işten para kazanabilirsiniz.

Ayrntılı ek iş ilanları, evde yapılabilecek işler, para kazanmanın yolları, internetten para kazanma nasıl olur gibi soruların cevabını öğrenmek isterseniz, konuya yorum yazmanız yeterli size en yakın sürede dönüş sağlanacaktır.

4 YORUMLAR

 1. İnstgram üzerinden para kazanmanın kitabı
  Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
  Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3’lü kitap setinde.
  Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK
  #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

 2. Merhaba
  Ben selin ev hanimiyim. Evde yapilacak ise ihticacimvar.
  *kina paketleme
  *davetiye katlama
  *kutu katlama
  *nikah seekeri
  *boncuk işi
  *poset katlama isi
  Yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim işe cok ihtiuacim var.
  0545 543 62 71

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here