Ege Ulaşım Çalışma Saatleri 2019

0
15

Özellikle E Ticaretin hem ülkemizde hem de dünya genelinde büyümesi sonrasında; buna paralel olarak lojistik sektörünün de önemi oldukça artmış ve sonucunda da sektörde hareket ve rekabet daha üst seviyelere çıkmıştır. Ülkemizde de bu anlamda hizmet veren birçok firma bulunmakta olup, özellikle ülkemizin batı kesiminde hizmet veren firmalardan birisi olan Ege Ulaşım hakkında sizlere bu yazımızda kısaca bilgi paylaşımında bulunarak; asıl konumuz olan Ege Ulaşım çalışma saatleri 2019 yılı güncel verilerini aktarmaya çalışacağız.

Çalışma Saatleri Kaça Kadar

Ege Ulaşım ‘ın çalışma saatlerine baktığımızda; bazı şubeler için küçük değişiklikler olabilmekle birlikte, genel itibariyle hizmet saatlerinin saat 08:00 ile saat 19:00 arasında olduğunu görmekteyiz. Bunun yanı sıra büyük merkezlerde bulunan Ege Ulaşım şubelerinde; saat 20:00 ‘a kadar hatta hatta saat 21:00 ‘a kadar depocular da kargo kabulü yapmaktadır.

Ege Ulaşım Kime Ait

Karayolu ile taşıma yapan bir firma olan 1998 yılından beridir sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Geçen 19 yıl ile birlikte sektörde önemli firmalar arasına giren Ege Ulaşım; hali hazırda 1000 ‘den fazla personel, 62 civarı şube ve 600 civarı da aracıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın kalite anlamında da uluslar arası geçerliliği olan ISO 9001 – 2008 belgelerinin yanı sıra K1, R1 ve N2 belgeleri de bulunmaktadır. Hizmet kalitesini bu belgelerle bir kez daha gözler önüne seren Ege Ulaşım ‘ın merkezi; İzmir ili Bornova ilçesi Pınarbaşı mıntıkasında bulunmaktadır.

Ege Ulaşım İletişim

Herhangi bir konuyla ilgili olarak (şikayet, öneri, istek, vs.) şirket yetkilileri ile irtibata geçmek için müşteri hizmetleri numarası olan 444 63 43 nolu telefonu arayabilirsiniz. Eğer şirket merkezine ulaşmak istiyorsanız bu durumda da 0 232 459 08 59 nolu telefonu arayabilir, bir belge göndermeniz gerekiyor ise; info@egeulasim.com.tr adresine e-posta atabilir ya da  0 232 459 22 74 nolu telefona faks çekebilirsiniz.

Ege Ulaşım Şubeleri

Adapazarı Acentası, Afyon Acentası, Akhisar Acentası, Alanya Acentası, Alaşehir Acentası, Aliağa Acentası, Ankara Acentası, Antalya Acentası, Aydın Acentası, Ayvalık Acentası, Balıkesir Acentası, Bandırma Acentası, Bergama Acentası, Biga Acentası, Bodrum Acentası, Bursa Acentası, Çanakkale Acentası, Denizli Acentası, Didim Acentası, Edremit Acentası, Eskişehir Acentası, Fethiye Acentası, Gebze Acentası, Isparta – Burdur Acentası, İstanbul Anadolu Aktarma Merkezi, İstanbul Esenyurt Aktarma Merkezi, İstanbul Yenibosna Şubesi, İzmir Ayküsan Şubesi, İzmir Çankaya Şubesi, İzmir Çeşme Şubesi, İzmir Çiğli Şubesi, İzmir Karabağlar Şubesi, İzmir Karşıyaka Şubesi, İzmir Kemalpaşa Şubesi, İzmir Kemeraltı Şubesi, İzmir Kestelli Konak Şubesi, İzmir Kısıkköy Şubesi, İzmir Mimar Şubesi, İzmir Pınarbaşı Şubesi, Kocaeli Acentası, Konya Acentası, Kuşadası Acentası, Kütahya Acentası, Manisa Acentası, Manisa Organize Sanayi Şubesi, Marmaris Acentası, Menemen Acentası, Milas Acentası, Muğla Acentası, Nazilli Acentası, Ortaca Acentası, Ödemiş Acentesi, Salihli Acentası, Selçuk Acentası, Soma Acentası, Söke Acentası, Tire Acentası, Torbalı Acentası, Trakya Acentası, Turgutlu Acentası ve Uşak Acentası ‘dır.

Bir önceki yazımız olan UPS Kargo Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde kaça kadar açık, ne zaman kapanıyor ve united parcel service hakkında bilgiler verilmektedir.