Dominos Pizza Çalışma Saatleri 2019

0
375

Türkiye  ‘nin neredeyse her tarafında şubesini görmeye alıştığımız Dominos Pizza hiç hız kesmeden fast food sektöründe ciddi anlamda büyümeye devam ediyor. Dominos Pizza; özellikle eve servis hizmetleri ile kurmuş olduğu sipariş ağı sayesinde bir çok tüketici tarafından tercih edilir oldu. Gecenin bir vakti canı pizza çekenlerin merak ettiği konulardan birisi de Dominos Pizza kaça kadar açık konusu. Şimdi sizlere bu yazımızda Dominos Pizza Çalışma saatleri 2019 yılı en güncel bilgilerini paylaşmaya çalışacağız.

Dominos Pizza Kaça Kadar Açık

Dominos Pizza şubelerinin çalışma saatleri saat 10:00 ile saat 01:00 arasıdır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de açık olan Dominos Pizza şubeleri, bu günlerde de çalışma saatlerini değiştirmemektedir. Resmi tatil günlerinde de açık bulunmaktadır. Öğle arası yoktur. Bazı şubelerde ilerleyen saatlerde gece siparişi de kabul edilmektedir.

Dominos Pizza Hakkında Kısaca

İlk olarak 1960 yılında ABD ‘de Thomas Monaghan adlı kişi tarafından kurulan Dominos Pizza; şu anda dünya genelinde 70 civarı ülke ve 10 bin civarı şubeye sahiptir. 1996 yılında da Türkiye macerası Ankara ilinde Ulus ilçesinde başlamıştır. Özellikle 30 dakikada eve servis kampanyası ile pizzalarını sıcak ve taze bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır. 7 bin 500 civarı çalışana sahiptir.

Dominos Pizza Siparişi ile İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dominos Pizzadan sipariş verecekler; en az 12,90 TL ‘lik sipariş vermeleri gerekmektedir. Dominos Pizza tarafından siparişinizin 30 dakika içerisinde size teslim edileceği garanti altına alınmıştır. Ancak bu toplu siparişler için geçerli değildir. Ayrıca son bir uygulama ile birlikte Dominos Pizza Beğenmezsen Bedava uygulaması başlatmıştır. Kişinin gelen pizzayı beğenmemesi halinde 1 saat içerisinde ya müşteri hizmetleri hattına ya da Dominos Pizza ‘nın resmi internet sitesi olan www.dominos.com.tr adresine bildirimde bulunmalar gerekmektedir. Ayrıca bir kişi bu haktan en fazla iki kez yaralanabilmektedir. Ayrıca Dominos Pizza Sipariş Saatlerinin saat 11:00 ile saat 23:30 arası olduğunu da unutmayın.

Dominos Pizza İletişim

Dominos Pizza ile ilgili olarak herhangi bir şikayetiniz olması durumunda; müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası olan 444 33 22 nolu telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca Dominos Pizza ‘nın resmi internet sitesi olan www.dominos.com.tr adresinden Bize Ulaşın bölümünü de kullanabilirsiniz. Ayrıca Dominos Pizza ‘nın web sitesi üzerinden güncel kampanyaları, pizza menüleri, vs. Gibi konularda bilgi sahibi olabilir ve yine web sitesi üzerinden online olarak pizza siparişi de verebilirsiniz. Pizzanızın geç gelmesi halinde ise belli kriterlere göre ücret de alınmayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Çiçek Izgara Çalışma Saatleri 2018 başlıklı makalemizde çalışma saatleri 2017, çiçek ızgara ve franchise hakkında bilgiler verilmektedir.