Denizbank’ın Bonus Card’ı Nasıl Kullanılır?

0
7

Denizbank‘ın vermiş olduğu Bonus Card ile yaptığınız tüm harcamalardan bonus kazanır, biriken bonuslarla 250.000 denizbank üyesi işyerinden ücretsiz alışveriş ve program ortaklarında ekstra bonuskazanabilirsiniz.Denizbank‘ın bonus card‘ı ile ayrıca taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Bonus Kart nasıl kullanılır?

Bonus Card‘ın en önemli özelliklerinden bir tanesi  uluslararası bir kredi kartı olmasıdır.

Denizbank’tan alacağınız bonus kart ile dünyanın bütün ülkelerinde  27 milyon Visa ve MasterCard üyesi olan işyerinden alışveriş yaparak bonus kazanabilir ve kazandıklarınızı harcayabilirsiniz. AyrıcaDenizbank‘ın bonus kartına özel olarak uygulanan üye firmalardan ister taksitli ister peşin alışverişlerde %20 bonus kazanabilirsiniz.

1 Bonusun Para Değeri Ne Kadar?

Bonus Kart ile yaptığınız ödemelerde kazanacağınız her bonusun para değeri 1 tl’dir.100′lerce bonus (100 tl) kazanmak oldukça kolaydır.

 

Bonus Kart ile Nasıl Para Kazanılır?

Diyelim ki tek ödemelerde %20, taksitli ödemelerde ise %10 Bonus veren üye  mağazadan 600 tl’lik bir  alışveriş yaptınız. Ödemenizi tek çekimde gerçekleştirmeyi isterseniz, Bonus Card‘ınızın üzerinde bulunan çipe harcayabileceğiniz 60 TL yüklenir. Ödemeyi taksit seçeneği ile gerçekleştirmek isterseniz ise, Bonus Card‘ınızın üzerindeki çipe harcayabileceğiniz  30 TL yüklenir.

Dilerseniz bu paraları biriktirebilir, biriktirdiğiniz  paraları ise keyfinize göre harcayabilirsiniz.Şimdi artık siz de bir bonus kart sahibi iseniz bolca bonuslu bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bonus Card‘ın üyesi olan firmalardan yaptığınız her alışverişte (taksitli ya da peşin)  bonus kazanırsınız.Türkiye’de ve dünya çapında Visa/MasterCard ambleminin olduğu milyonlarca işyerinden yapacağınız her harcama için Bonus Card‘ınızda bonus (para) birikir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here